TIĞ İŞİ ÇİZGİLİ ZİGZAG ÖRGÜ YAPIMI

Tığ işi çizgili zigzag örgü yapımı için aşağıda yer verdiğim örneği ve videoyu inceleyebilirsiniz. Zigzag örgü örneği ile bir çok farklı tasarım oluşturabilirsiniz. En çok battaniye, şal gibi el işleri için tercih edilen zigzag örgü örneği, oldukça kolay ve çok dikkat çekici tasarıma sahiptir.

Zigzag örgü örneğinin dikkat çekici olması için renkli ipliklerle örmenizi öneriyoruz. Resimdeki örnekte yer alan çizgili bir örgü modeli olarak tercih ederseniz, renkli sıraların sayılarını beyaz renk olarak daha fazla örebilirsiniz.

Zigzag örgü örneğini kenar örgüler için tercih edecekseniz, ince tek sıra şeklinde kolay kenar oyası olarak daha uygun olmaktadır. Örtü ya da battaniye örgüsü olarak bu örneği tercih edebilirsiniz.

İp kalınlığına uygun bir tığ numarası tercih etmelisiniz. Bu konuda kendi tecrübelerinizi ya da iplik aldığınız yerdeki yetkilinin bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *