TIĞ İŞİ ETEK ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Kadınların zarafetini ortaya çıkaran tığ işi etek örnekleri ve modelleri, genellikle plajlarda kullanılmaktadır. Örgü işi olan her şey plaj modası ile kusursuz bir şekilde uyum yakalamaktadır. Öyle ki her kadın yaz aylarında şık görünmek, plajın en güzellerinden biri olmak ister. Bunun için tekstil ürünlerini kullanmak ne yazık ki yeterli olmayacaktır.

Örgüden yapılmış olan her şey genellikle bir emeğin ürünü olarak ortaya çıkar. Tığ ile yapılan örgüler, uzun zaman alsa da el yatkınlığı olan kişiler, çok kısa bir zaman diliminde, oldukça şık etek vb. kıyafetleri dokumakta zorlamayacaklardır. Günümüzde yapılmış olan tığ işi etek örnekleri, çeşitli mecralarda paylaşılmaktadır. Bu da yapılmak istenilen model konusunda sizlere referans oluşturacağından, fikir edinmek adına incelenmeleri tavsiye edilmektedir.

Tığ işi etek modelleri için genellikle 2018 modasında beyaz renk hakimiyeti ile kendisini göstermektedir. Beyaz renk tonu, yaz ayları için çok uygun bir tondur. Kullanıldığında insanlara aydınlık bir görünüm kazandırmaktadır. Günümüzde neredeyse el işi olarak yapılan kıyafetlerin bir çoğu, tığ kullanılarak yapılmaktadır. Şiş ve yün ip ile yapılan etek modelleri de yok değildir. Fakat bu tür modeller genellikle kış ayları için uygundur. Öyle ki yün ipten yapılan etek modellerinin çok fazla kullanılmadığını söylemek mümkün olacaktır. Tığ işi etek modelleri ya ayları için tasarlandığında çok daha şık görünüm elde etmek de kaçınılmaz olacaktır.

blank

blankblank

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published.