TIĞ İŞİ İLE ÖRGÜ BAVUL ÇANTA YAPMAK

Tığ işi ile örgü bavul çanta yapmak çok kolay. Hem seyahat ederken hem de günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz çok şık bir çanta örneğini sizinle paylaşmak istedim. Bavul çantaların son zamanlarda ne kadar popüler olduğunu biliyorsunuz. Çeşitli markalardan yüksek fiyatlara alacağınız bavul çantaları kendi ellerinizle de yapabilirsiniz. Tığ işi örgülere meraklı iseniz ve el beceriniz varsa siz de çok basitçe oluşturabilirsiniz.

ÖRGÜ BAVUL ÇANTA NASIL YAPILIR?

Aşağıdaki görselde çantanın nasıl yapılacağı ve gerekli tüm ayrıntıları yer almaktadır. Bu ayrıntılara dikkat ederek siz de çok kısa sürede istediğiniz modeldeki bavul çantayı yapabilirsiniz. Bavul çantayı yapmak için orta kısmı bütün haliyle örmeniz yeterli olacaktır. Kenardaki yuvarlak bölümleri de iki ayrı parça halinde örebilirsiniz. Bütün halde ördüğünüz orta kısmı yan taraflarla birleştirerek çok güzel bir çanta ortaya çıkarabilirsiniz. Parçaların birleşiminden sonra fermuarını ve kulplarını takabilirsiniz. Çok kısa sürede kullanışlı bir çanta yapmış olduğunuz için kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Tığ kullanarak yapacağınız bu çanta için penye ip gibi sert bir ip kullanmanızı öneriyorum.

Source

tig-isi-orgu-bavul-canta-yapmak

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *