Tığ İşi Kırmızı Beyaz Yeşil Yazma Kenarı
Tığ İşi Kırmızı Beyaz Yeşil Yazma Kenarı

TIĞ İŞİ KIRMIZI BEYAZ YEŞİL YAZMA KENARI

Tığ İşi Kırmızı Beyaz Yeşil Yazma Kenarı

 Yazmalar özellikle ev ortamında her tesettürlü bayanın severek kullandığı rahat tesettür ürünlerinden biridir. Yazmaların kenarına örülen kenarlar ise hala azımsanamayacak kadar çok tercih edilmektedir. Bizler de bayanlara bu konuda yardımcı olacak modelleri yazarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Tığ işi kırmızı beyaz yeil yazma kenarı modeli de bunlardan biridir. Tığ oyası yazma örneklerinden biri olan bu örneği merak eden bayanlar için burada paylaşıyoruz.

Pratik Tığ İşi Yazma Oyası

Kırmızı, beyaz ve yeşil yazma kenarları pratik olarak yapılabilen ve birçok bayan tarafından yapılan yazma oyalarından biridir. Yapımının kolay olması ve hoş bir görütüye sahip olması bu modelin fazlasıyla kullanılmasını sağlamaktadır. Çeyiz, sevdiklerine hediye amaçlı ve bayanın kendine de yapabileceği bu model özellikle beyaz renkli yazmalarda oldukça güzel bir görüntüye sahip olmaktadır. Oyanın geçişlerinin ve örülmesinin siz yetenekli bayanlara göre çok kolay geleceği bu model özellikle son zamanlarda sevilerek yapılan modellerden biridir.

Uyumlu Renklerin Cümbüşü

Kırmızı, yeşil ve beyaz renklerinin kullanılarak yapıldığı yazma örnekleri arasında oldukça sık kullanılan bir model olan bu model renklerin uyumuyla dikkatleri çekmektedir. Genellikle beyaz ya da açık renkli yazmaların kenarına uygulanabilecek olan bu model aslında birçok renkli yazmada da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Içerisnde aynı renklerde çiçeklerin bulunduğu bir yazma ile sevileren kullanılabilecek olan yazma kenarı özellikle genç bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

Tığ İşi Yazma Kenarları İle Renklenin

Tığ işi yazma kenarları renkli ve şık duruşuyla dikkatlerimizi çekmektedir. Özellikle genç yaştaki bayanlar tarafından kullanılan bu yazma kenarları son zamanlarda tekrar moda olmuştur ve sık kulanılmaya başlanmıştır. Tığ yardımıyla yapılan bu oyalar yetenekli bayanların ellerinde gerçekten göz alıcı bir güzelliği bürünmektedir. Kırmızı, beyaz ve yeşil yazma kenarı ise dikkat çekici duruşuyla birçok bayan tarafından tercih edilmektedir.

2018 Yazma Modelleri

Yazma modellerinde genellikle çiçek desenlerinin hakimiyetini görmek mümkündür. Bu yıl da yine çiçek desenlerini yazmaların üzerinde bolca göreceğimiz bir yıl olacak. Bunun yanı sıra karışık desen ve çizgilerin de son yıllarda sıklıkla kullanıldığını da rahatlıla görebiliriz. Tek renk yazmalar ise genellikle orta yaştaki bayanlar tarafından kullanılmaktadır. 2018 yazma örnekleri arasından özellikle çiçek desenli modellerin yine reyonları süsleyeceğini söyleyebiliriz. Bu seneki yazma modelleri ile bu tığ işi yazma kenarı oldukça uyumlu bir şekilde kullanılacaktır.

İlginizi Çekebilir

kanavice-lavanta-yapimi-2

KANAVİÇE LAVANTA YAPIMI

Kanaviçe lavanta yapımı, son zamanlarda oldukça popüler olan, örgü ve çeşitli hobileri yapmaya hevesli olan …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *