Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / ANLATIMLI ÖRGÜLER / TIĞ İŞİ TELEFON KILIFI YAPIMI

TIĞ İŞİ TELEFON KILIFI YAPIMI

Tığ işi telefon kılıfı yapımı örneği ile çok kısa sürede istediğiniz renk ve desende telefon kılıfı yapabilirsiniz. İstediğiniz boyut ve özelliklerde hazırlayacağınız telefon kılıfı ile çok şık bir aksesuar sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz, arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza hediye olarak da hazırlayabilirsiniz. El yapımı bir ürün olarak çok şık ve anlamlı bir hediye olacağından emin olabilirsiniz.

Tığ işi olarak telefon kılıfı nasıl örülür?

Tığ işi olarak çok zarif aksesuarlar ve tasarımlar elde edebilirsiniz. Bu aksesuarlar ile çok güzel hediyeler hazırlayabilirsiniz. Kendi ellerinizle örebileceğiniz aksesuarlardan birisi de telefon kılıflarıdır. Aşağıda yer verdiğim örneği istediğiniz boyutlarda hazırlayarak çok güzel bir tablet kılıfı da yapabilirisiniz. Küçük kızınızın tableti için çok güzel bir hediye olacaktır. İstediğiniz renk tonlarını ve işlemeleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, evde kalmış az iplikleri de bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Öreceğiniz telefon ya da tablet kılıfı üzerine istediğiniz boncukları işleyebilirsiniz. Boncuk işlemeleri ile çok daha dikkat çekici ve modern bir görünüme kavuşacaktır.

tig-isi-orgu-telefon-ve-tablet-kilifi-yapimi

ZİNCİR TEKNİĞİ İLE ÇOK KOLAY ŞAL YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kazak-Ornekleri-1

KAZAK ÖRNEKLERİ

Kazak örnekleri, özellikle kış aylarına girmiş olduğumuz dönemlerde bizim için giymesi en keyifli ve en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir