TIĞ İŞİ TELEFON KILIFI YAPIMI

Tığ işi telefon kılıfı yapımı örneği ile çok kısa sürede istediğiniz renk ve desende telefon kılıfı yapabilirsiniz. İstediğiniz boyut ve özelliklerde hazırlayacağınız telefon kılıfı ile çok şık bir aksesuar sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz, arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza hediye olarak da hazırlayabilirsiniz. El yapımı bir ürün olarak çok şık ve anlamlı bir hediye olacağından emin olabilirsiniz.

Tığ işi olarak telefon kılıfı nasıl örülür?

Tığ işi olarak çok zarif aksesuarlar ve tasarımlar elde edebilirsiniz. Bu aksesuarlar ile çok güzel hediyeler hazırlayabilirsiniz. Kendi ellerinizle örebileceğiniz aksesuarlardan birisi de telefon kılıflarıdır. Aşağıda yer verdiğim örneği istediğiniz boyutlarda hazırlayarak çok güzel bir tablet kılıfı da yapabilirisiniz. Küçük kızınızın tableti için çok güzel bir hediye olacaktır. İstediğiniz renk tonlarını ve işlemeleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, evde kalmış az iplikleri de bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Öreceğiniz telefon ya da tablet kılıfı üzerine istediğiniz boncukları işleyebilirsiniz. Boncuk işlemeleri ile çok daha dikkat çekici ve modern bir görünüme kavuşacaktır.

tig-isi-orgu-telefon-ve-tablet-kilifi-yapimi


ZİNCİR TEKNİĞİ İLE ÇOK KOLAY ŞAL YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir