TİŞÖRT ÜZERİNE KALP MOTİF YAPIMI

Tişört üzerine kalp motif yapımı için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı boş bir zamanınızda mutlaka yapmalısınız. Sizde evinizde kıyafetlerinizi güzelleştirmeyi ve süslemeyi seviyorsanız, bu güzel çalışma sizlere güzel bir fikir verecektir.

Tişört üzerine kalp motif yapımı sayesinde sizde kısa sürede harika çalışmalar yaparak, güzel elbiselere sahip olabileceksiniz. Evde kolay elbise süsleme ve değerlendirme çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek sizde harika kıyafetlere sahip olabilirsiniz.

Tişört üzerine kalp motif yapımı sayesinde zorlanmadan harika kıyafetler yapıp, süsleyerek dışarıya giyebileceksiniz. Çocuklarınızın da kıyafetlerini bu şekilde kalpli süslemeler veya değişik süslemeler yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken kalıp için karton kullanmak ve daha sonra tişörtün üstüne tutup, süsleme çalışmanızı kalıp üzerinden yapmanız yeterli olacaktır. Kısa sürede tişörtü kolayca süslediğinizi göreceksiniz. Bu tür süsleme çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

tisort-ustune-kalp-motif-yapimi

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.