TİŞÖRT ÜZERİNE KALP MOTİF YAPIMI

Tişört üzerine kalp motif yapımı için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı boş bir zamanınızda mutlaka yapmalısınız. Sizde evinizde kıyafetlerinizi güzelleştirmeyi ve süslemeyi seviyorsanız, bu güzel çalışma sizlere güzel bir fikir verecektir.

Tişört üzerine kalp motif yapımı sayesinde sizde kısa sürede harika çalışmalar yaparak, güzel elbiselere sahip olabileceksiniz. Evde kolay elbise süsleme ve değerlendirme çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek sizde harika kıyafetlere sahip olabilirsiniz.

Tişört üzerine kalp motif yapımı sayesinde zorlanmadan harika kıyafetler yapıp, süsleyerek dışarıya giyebileceksiniz. Çocuklarınızın da kıyafetlerini bu şekilde kalpli süslemeler veya değişik süslemeler yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken kalıp için karton kullanmak ve daha sonra tişörtün üstüne tutup, süsleme çalışmanızı kalıp üzerinden yapmanız yeterli olacaktır. Kısa sürede tişörtü kolayca süslediğinizi göreceksiniz. Bu tür süsleme çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

tisort-ustune-kalp-motif-yapimi


TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir