TOPUK ÇATLATLARI ve MANTAR İÇİN KALICI TEDAVİ

Topuk çatlakları ve mantar için kalıcı tedavi olduğunu söylesek şaşırır mısınız? Şaşırmayın çünkü, bu artık mümkün. Topuk çatlaklarına tamamen engel olan ve acı verici mantarı da ortadan kaldıracak olan bu yöntem sayesinde, daha sağlıklı ve güzel ayaklara kavuşacaksınız.

Topuk çatlakları ile ayak mantarı problemi, kadınların en büyük sorunlarından birisidir. Şık ayakkabılar içinde sağlıklı ayaklarınızın olmasını istiyorsanız, ayak bakımınıza önem vermelisiniz. Topuk çatlağı ve mantar tedavisinde en iyi yöntem; tabi ki doğal yöntemlerdir. Faydası uzmanlar tarafından da kanıtlanmış olan karbonatlı doğal karışım ile topuk çatlağı ve ayak mantarından kurtulabileceksiniz.

Karbonat ile sudan oluşan bir kova karışım hazırlayın. Bu karışımın içinde ayaklarınızı bir süre bekletin. Ayaklarınız, karbonatlı suyun içinde biraz acıyacaktır. Acımasına rağmen sudan çıkarmamanızı öneriyoruz. Biraz bekletin ve daha sonra çıkarıp iyice kurulayın.

Sabah ve akşam olmak üzere 10 gün boyunca bu kürü uygularsanız, topuk çatlağı ve mantardan kurtulmuş olacaksınız. Karbonatlı su küründen sonra ayaklarınız için uygun bir bakım kremi kullanmalısınız.

İlginizi Çekebilir

ETAMİN SÜS ÖRNEKLERİ

Etamin Süs Örnekleri Etamin örnekleri, son birkaç yılda tüm dünyada oldukça büyük bir yaygınlık kazanmış …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *