TOPUK ÇATLATLARI ve MANTAR İÇİN KALICI TEDAVİ

Topuk çatlakları ve mantar için kalıcı tedavi olduğunu söylesek şaşırır mısınız? Şaşırmayın çünkü, bu artık mümkün. Topuk çatlaklarına tamamen engel olan ve acı verici mantarı da ortadan kaldıracak olan bu yöntem sayesinde, daha sağlıklı ve güzel ayaklara kavuşacaksınız.

Topuk çatlakları ile ayak mantarı problemi, kadınların en büyük sorunlarından birisidir. Şık ayakkabılar içinde sağlıklı ayaklarınızın olmasını istiyorsanız, ayak bakımınıza önem vermelisiniz. Topuk çatlağı ve mantar tedavisinde en iyi yöntem; tabi ki doğal yöntemlerdir. Faydası uzmanlar tarafından da kanıtlanmış olan karbonatlı doğal karışım ile topuk çatlağı ve ayak mantarından kurtulabileceksiniz.

Karbonat ile sudan oluşan bir kova karışım hazırlayın. Bu karışımın içinde ayaklarınızı bir süre bekletin. Ayaklarınız, karbonatlı suyun içinde biraz acıyacaktır. Acımasına rağmen sudan çıkarmamanızı öneriyoruz. Biraz bekletin ve daha sonra çıkarıp iyice kurulayın.

Sabah ve akşam olmak üzere 10 gün boyunca bu kürü uygularsanız, topuk çatlağı ve mantardan kurtulmuş olacaksınız. Karbonatlı su küründen sonra ayaklarınız için uygun bir bakım kremi kullanmalısınız.


ODAYA SİNMİŞ OLAN SİGARA KOKUSUNDAN KURTULMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir