TRAKTÖR LASTİĞİNDEN BAHÇEYE HAVUZ YAPMAK

Traktör lastiğinden bahçeye havuz yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde bahçe varsa mutlaka yapmalısınız. Hem kolay yapımı, hem de kısa sürede yapıp evinizi güzelleştireceğiniz bu güzel çalışma ile keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Lastikten havuz yaparak evinizin bahçesini güzelleştirebileceğiniz gibi evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da ihtiyacınız olan tek şey, traktör lastiği ve naylon ile süs taşları yeterli olacaktır. Malzemeleri temin ettikten sonra önce traktör lastiği boyutunda bir çukur açıp, içerisine lastiği koymanız gerekiyor.

Daha sonra içine naylon zemini yerleştirip, gözükmemesi için de süs taşları ile üzerini örebilirsiniz. Sağlam olması amacıyla ağır taşları alta, süs taşlarını üste koymanızı öneririm. Kısa sürede aynı çalışmayı evinizin bahçesi için yapabilir ve mutlu zamanlar geçirmenizi sağlayacak güzel bir dekoratif çalışma yapmanın sevincini yaşayabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı köyde de yapabilirsiniz. Evinizde bahçeniz varsa yapabilirsiniz. Ancak bahçeniz yoksa küçük yerler için pek hoş gözükmeyecektir. Bu yüzden geniş alanınız varsa yapmayı düşünmelisiniz. Kolay gelsin.

source

traktor-lastiginden-bahceye-havuz-yapmak


KEÇEDEN ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir