TRAKTÖR LASTİĞİNDEN BAHÇEYE HAVUZ YAPMAK

Traktör lastiğinden bahçeye havuz yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde bahçe varsa mutlaka yapmalısınız. Hem kolay yapımı, hem de kısa sürede yapıp evinizi güzelleştireceğiniz bu güzel çalışma ile keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Lastikten havuz yaparak evinizin bahçesini güzelleştirebileceğiniz gibi evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da ihtiyacınız olan tek şey, traktör lastiği ve naylon ile süs taşları yeterli olacaktır. Malzemeleri temin ettikten sonra önce traktör lastiği boyutunda bir çukur açıp, içerisine lastiği koymanız gerekiyor.

Daha sonra içine naylon zemini yerleştirip, gözükmemesi için de süs taşları ile üzerini örebilirsiniz. Sağlam olması amacıyla ağır taşları alta, süs taşlarını üste koymanızı öneririm. Kısa sürede aynı çalışmayı evinizin bahçesi için yapabilir ve mutlu zamanlar geçirmenizi sağlayacak güzel bir dekoratif çalışma yapmanın sevincini yaşayabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı köyde de yapabilirsiniz. Evinizde bahçeniz varsa yapabilirsiniz. Ancak bahçeniz yoksa küçük yerler için pek hoş gözükmeyecektir. Bu yüzden geniş alanınız varsa yapmayı düşünmelisiniz. Kolay gelsin.

source

traktor-lastiginden-bahceye-havuz-yapmak

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published.