TÜLBENTTEN DANTELLİ FULAR ÖRNEKLERİ

Tülbentten dantelli fular örnekleri ile siz de kolayca istediğiniz renk fular hazırlayabilirsiniz. Fular yapımı çok basit bir işlemdir. Kombinlerinizin tamamlayıcısı olan fularları istediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Fular hazırlamak için ihtiyacınız olan herhangi bir tülbent, ip ve tığ.

Tülbentten Dantelli Fular Nasıl Yapılır?

Tülbentten yapılan dantelli fularlar özellikle yaz aylarında çok tercih edilmektedir. Plaj kıyafeti, rahat sokak kombini ile çok şık bir uyum oluşturduğunu söyleyebilirim. Tülbentten fular yapmak için pazardan ya da tuhafiyeden istediğiniz desenlere sahip ucuz bir tülbent ya da diğer adı ile yazma alabilirsiniz. Bu yazmayı ortadan ikiye bölün. Böldüğünüz parçanın kenarlarını tığ işi ile dantelle süsleyin. Dantel konusunda bilgi sahibi iseniz, istediğiniz herhangi bir oya örneğini uygulayabilirsiniz. Hatta boncuklu bir oya işi yaparak daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Tülbent kullanılarak yapılan fularlar çok şık ve dikkat çekici bir görünüme sahip. Kombinlerinizin en şık tamamlayıcısı olan tülbent fularlar için örnekleri inceleyebilirsiniz.


TIĞ İŞİ ÖRGÜ FULAR MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir