TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK

Tülden şık şal yapmak konusu ile sizlere çok pratik ve çok zarif bir çalışmayı anlatacağım. Sitede daha öncede farklı şal modelleri hakkında yapım aşamalarına yer vermiştim. Şimdi anlatacağım çalışma örgü dışında tamamen tüllerin toparlanması ile ortaya çıkarılan bir çalışma. Merak edenler için konuyu uzatmadan detaylara geçiyorum.

Tülden şık şal yapımı için istediğiniz uzunlukta basit bir tül kullanabilirsiniz. Uzun ince olan bu tülün kenarlarından 4 parmak bırakıp iki tarafından büzgülü olarak dikin. Eğer iplik çıkma durumu varsa dikiş makinesi ile kenar gidebilirsiniz. Bu işlem sonunda yeni şalınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tülden şık şal yapımı ile elde ettiğiniz şalı istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Bahar aylarında daha hoş duracak olan bu aksesuar, abiye giyim ürünleri ile de hoş kombin edilebilir. Aynı şekilde küçük kızınız için de sevimli şallar hazırlayıp ona özel aksesuarları olmasını sağlayabilirsiniz.

Tül ile şal nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonuna geldim. Aşağıda paylaştığım resimleri inceleyerek siz de kısa sürede kolay bir şekilde şık şal hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

tülden-şık-şal-yapmak

İlginizi Çekebilir

BAKLAVA DESENLİ ŞAL ÖRGÜSÜ

BAKLAVA DESENLİ ŞAL ÖRGÜSÜ

Soğuk kış günlerinin henüz hala devam ettiği bu zamanlarda özellikle hanımlar evde boş vakitlerini değerlendirmek …

Leave a Reply

Your email address will not be published.