TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK

Tülden şık şal yapmak konusu ile sizlere çok pratik ve çok zarif bir çalışmayı anlatacağım. Sitede daha öncede farklı şal modelleri hakkında yapım aşamalarına yer vermiştim. Şimdi anlatacağım çalışma örgü dışında tamamen tüllerin toparlanması ile ortaya çıkarılan bir çalışma. Merak edenler için konuyu uzatmadan detaylara geçiyorum.

Tülden şık şal yapımı için istediğiniz uzunlukta basit bir tül kullanabilirsiniz. Uzun ince olan bu tülün kenarlarından 4 parmak bırakıp iki tarafından büzgülü olarak dikin. Eğer iplik çıkma durumu varsa dikiş makinesi ile kenar gidebilirsiniz. Bu işlem sonunda yeni şalınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tülden şık şal yapımı ile elde ettiğiniz şalı istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Bahar aylarında daha hoş duracak olan bu aksesuar, abiye giyim ürünleri ile de hoş kombin edilebilir. Aynı şekilde küçük kızınız için de sevimli şallar hazırlayıp ona özel aksesuarları olmasını sağlayabilirsiniz.

Tül ile şal nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonuna geldim. Aşağıda paylaştığım resimleri inceleyerek siz de kısa sürede kolay bir şekilde şık şal hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

tülden-şık-şal-yapmak


FİMO HAMURUNDAN OYUNCAK KİRPİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir