TUNUS İŞİ BEBEK ELBİSESİ

Tunus İşi Bebek Elbisesi

 

Bebeklerimiz en değerli varlıklarımızdır. Özellikle anneler olarak kız ya da erkek bebek fark etmeksizin, bebeklerimizin nasıl göründüğü ve ne giydiğini çokça önemseriz. Kış aylarında çocuklarımızı soğuktan korumak için ürünler tercih ederek yaz aylarında onları terletmeyecek ürünler oluşturmaya çalışırız.

tunus-isi-bebek-elbisesi-1
tunus-isi-bebek-elbisesi-1

Özellikle annelerin bebekleri için el emeği ürünleri tercih ettiği sonucuna da ulaşmamız mümkündür. Tunus işi bebek elbisesi, anne adayların ya da yeni doğum yapmış annelerin bebekleri için örmüş oldukları ürünlere verilen isimdir. Siz de kızınız için şık bir elbise yapmak istiyorsanız, bizim internet sitemizde tercih edebileceğiniz çok sayıda elbise çeşidi bulunmaktadır. Siz de tercih edebilirsiniz.

 

 

Tunus İşi Bebek Elbisesi Nasıl Yapılır?

 

Tunus işi bebek elbisesi, yapılış itibari ile bildiğimiz örgü bebek elbiselerinin aynısıdır. Yalnızca Tunus işi elbiselerde kullanılacak detaylar oldukça ağır olmakla beraber, yöresel birçok motife yer verildiğini de söylemek mümkün. Oldukça şık ve eğer yöresel detaylardan hoşlanan kimselerdenseniz, oldukça beğeneceğiniz modeller arasında bulunan bebek elbiseleri, bebeğinizin de gönül rahatlığı ile kullanabileceği ve şık olabileceği kıyafetler arasında yer almaktadır.

tunus-isi-bebek-elbisesi-2
tunus-isi-bebek-elbisesi-2

Elbise üzerine dilediğiniz şekli örebilir, ya da patching yaparak kullanabilirsiniz. Yalnızca kız çocukları için değil, erkek çocukları için de birçok el emeğini sitemizden fotoğraflarına bakarak örme imkanı bulabilirsiniz. Sizler için her daim en güzel ürünleri sunuyor olacağız.

İlginizi Çekebilir

ÇİÇEKLİ PATİK YAPIMI

Çiçekli Patik Yapımı   Çiçekli patik yapımı, çeyizlerinde en güzel parçalara yer vermek isteyen hanımlar …

Leave a Reply

Your email address will not be published.