tunus işi desenli yelek yapimi ve modelleri
Tunus İşi Bebek Örgü Modelleri

TUNUS IŞI DESENLI YELEK YAPIMI

Tunus işi örgü tekniği ile yelek modelleri, patik modelleri ve hatta bere modelleri dahi uygulanmaktadır. Başta birçok kadına bu örgü tekniği zor gelse de bu teknik öğrenildiğinde aslında uygulanışı oldukça zevkli bir örgü türü olmaktadır.

Farklı bir tarzı ve görünümü olan hazır dokumaya benzeyen el işçiliği olarak oldukça ağır görünen Tunus işi tekniği ve desenli yelek yapımı her örgü dokuyan kişinin yapabileceği bir dokuma türü değildir.

Tunus işi örgü bebek yeleği modelleri online sitelerde ve örgü yapımı ile ilgili videolar  izlenerek oldukça kolay öğrenilebilir. Diğer örgü modellerinden oldukça farklı görünüme sahip olan Tunus işi yelek modelleri renkli işlemeler ve nakışlar ile süslenerek daha hoş ve daha renkli hale getirilebilir. Bebekleriniz için atkı, yelek ve hırka modelleri tercih edilebilir. Sizler de bu modelleri oluşturmak için online siteleri tercih edebilir ve birbirinden hoş modellerden en çok beğendiğiniz modeli yelek,  hırka,  bere ya da atkı şeklinde dokuyarak tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published.