Tunus İşi Keçe Patiki Yapımı
Tunus İşi Keçe Patiki Yapımı

TUNUS İŞİ KEÇE TABAN PATİK MODELİ YAPIMI

Tunus işi patik yapımı, son zamanlarda oldukça ön plana çıkan motifler arasında yer almaktadır. Patikler günlük hayatımıza her alanda kullandığımız el emeği ürünlerdir. Erkek ya da kadın modelleri bulunduğu gibi gelinler için patikler ve bebekler için de patikler örülmektedir. Tunus işi patikler, çeyizlerinde asortik ve etnik detayları seven kişilerin tercih ettiği modellerdendir. Arap Yarımadası’nda hanımların sıklıkla örmüş olduğu bu model, ülkemizde de tercih edilmektedir. Keçe kullanılarak yapılmış olduğundan dolayı, oldukça zengin bir model olduğunu da söylemek mümkündür. Etnik detaylara yer verilmiş olduğundan dolayı yapımı da zordur. Bu sebepten ötürü hazır olarak almanız mümkündür. Birçok kişi, Tunus işi patik yapıp satmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Tunus işi patik örmek sanıldığı kolay basit bir iş değildir. Zira yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere, el işçiliğinin yoğun olarak kullanılmış olduğu bu ürüne sahip olmak için, hazır olarak satın almak mümkün.

Örmek isteyenler için keçeye ihtiyaç duyacaklarını belirtelim. Dilediğiniz renk ve modeldeki keçeleri kullanarak Tunus işi patik örmeniz mümkündür. Bol motifin ve etnik desenin kullanılmış olduğu bu ürün, her beden ve kişiye göre oluşturulabilmektedir. Keçe kullanıldığı için ürün hem daha estetik görünür, hem de kış aylarında ayaklarınızı soğuktan mümkün olduğu kadar korur. Siz de bu ürünü örmek istiyorsanız, videoları takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ceyizlik-seccade-modelleri-1

ÇEYİZLİK SECCADE MODELLERİ

Çeyizlik seccade modelleri, pek çok kişinin favori ürünleri arasında bulunmakla, hem dini hassasiyetlerimizin hem de …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *