Ana Sayfa / PRATİK BİLGİLER / TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN PEÇETE HALKASI YAPMAK

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN PEÇETE HALKASI YAPMAK

Tuvalet kağıdı rulosundan peçete halkası yapmak çok keyifli ve pratik. Pratik bilgiler arasında yer alan harika bir fikir vermek istiyorum. Kullanılan tuvalet kağıdı rulolarını çöpe atmayın, değerlendirin! Ruloları kullanarak yapabileceğiniz bir çok dekoratif aksesuar mevcut. Bu aksesuarlardan birisi de peçete yüzükleri ya da diğer bir adı ile peçete halkalarıdır.

Peçete Halkası Nasıl Yapılır?

Peçete yüzükleri, akşam yemeklerinin şık bir ortamda geçirilmesi için küçük ama önemli bir detaydır. Peçete yüzükleri ile şık bir yemek masası düzeni oluşturabilirsiniz. Bir çok farklı tasarımı bulunan peçete halkalarını kendi ellerinizle de hazırlayabilirsiniz. Tuvalet kağıdının rulolarını kullanarak, çok şık peçete halkaları yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler; peçete rulosu, dekoratif yapay çiçek ve hasır iplik. Hasır iplikleri herhangi bir tuhafiye ya da hobi dükkanında bulabilirsiniz. Roloları istediğiniz ölçülerde kesin ve hasır ipler ile etrafını sarın. Son olarak üzerine de yapay çiçek süsünü ekleyip, kullanıma hazır hale getirin. Peçete halkaları ile şık bir akşam yemeği hazırlayabilmiş olacaksınız.

Source

tuvalet-kagidi-rulosundan-pecete-halkasi-yapmak

POŞET SAKLAMA KABI YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

UN BÖCEKLENMESİNİ ENGELLEMEK İÇİN YÖNTEMLER

Un böceklenmesini engellemek için yöntemler ile siz de bilgiler edinebilirsiniz. Un böceklenmesi, en can sıkıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir