TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN PEÇETE HALKASI YAPMAK

Tuvalet kağıdı rulosundan peçete halkası yapmak çok keyifli ve pratik. Pratik bilgiler arasında yer alan harika bir fikir vermek istiyorum. Kullanılan tuvalet kağıdı rulolarını çöpe atmayın, değerlendirin! Ruloları kullanarak yapabileceğiniz bir çok dekoratif aksesuar mevcut. Bu aksesuarlardan birisi de peçete yüzükleri ya da diğer bir adı ile peçete halkalarıdır.

Peçete Halkası Nasıl Yapılır?

Peçete yüzükleri, akşam yemeklerinin şık bir ortamda geçirilmesi için küçük ama önemli bir detaydır. Peçete yüzükleri ile şık bir yemek masası düzeni oluşturabilirsiniz. Bir çok farklı tasarımı bulunan peçete halkalarını kendi ellerinizle de hazırlayabilirsiniz. Tuvalet kağıdının rulolarını kullanarak, çok şık peçete halkaları yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler; peçete rulosu, dekoratif yapay çiçek ve hasır iplik. Hasır iplikleri herhangi bir tuhafiye ya da hobi dükkanında bulabilirsiniz. Roloları istediğiniz ölçülerde kesin ve hasır ipler ile etrafını sarın. Son olarak üzerine de yapay çiçek süsünü ekleyip, kullanıma hazır hale getirin. Peçete halkaları ile şık bir akşam yemeği hazırlayabilmiş olacaksınız.

Source

tuvalet-kagidi-rulosundan-pecete-halkasi-yapmak


POŞET SAKLAMA KABI YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir