TUVALET KAĞIDINDAN MİNYATÜR EV YAPMAK

Tuvalet kağıdından minyatür ev yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Hatta çocuklarınızla birlikte yapmanızı da tavsiye ederiz. Kartondan minyatür çalışmalar yapabilir ve süs olarak evde kullanabilirsiniz.

Karton minyatür ev yapımı için paylaştığım diğer güzel çalışmaları da kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı minyatür karton çalışmalar sayesinde eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz. Kolay yapılan karton çalışmalar sayesinde çocuklarınızla kısa sürede eğlenceli maket evler yapabilirsiniz.

Bu güzel çalışmaya benzer daha önce de birçok kez çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da incelemelisiniz. Tuvalet kağıdı şekil olarak minyatür ev yapmak için çok uygun olup, kısa sürede aynısını yapabilirsiniz.

Tuvalet kağıdı rulosundan yapacağınız oyuncak ev veya maketler sayesinde evinizi güzelleştirecek güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan maket çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tuvalet-kagidindan-minyatur-ev-yapmak


TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir