TUVALET KAĞIDINDAN MİNYATÜR EV YAPMAK

Tuvalet kağıdından minyatür ev yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Hatta çocuklarınızla birlikte yapmanızı da tavsiye ederiz. Kartondan minyatür çalışmalar yapabilir ve süs olarak evde kullanabilirsiniz.

Karton minyatür ev yapımı için paylaştığım diğer güzel çalışmaları da kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı minyatür karton çalışmalar sayesinde eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz. Kolay yapılan karton çalışmalar sayesinde çocuklarınızla kısa sürede eğlenceli maket evler yapabilirsiniz.

Bu güzel çalışmaya benzer daha önce de birçok kez çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da incelemelisiniz. Tuvalet kağıdı şekil olarak minyatür ev yapmak için çok uygun olup, kısa sürede aynısını yapabilirsiniz.

Tuvalet kağıdı rulosundan yapacağınız oyuncak ev veya maketler sayesinde evinizi güzelleştirecek güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan maket çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tuvalet-kagidindan-minyatur-ev-yapmak

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published.