ÜÇLÜ HALKA GERDANLIK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Üçlü halka gerdanlık yapmak resimli anlatım başlıklı konum ile sizlere zarif bir gerdanlıktan bahsedeceğim. Yapımı son derece kolay olan bu gerdanlığa benzer modelleri daha önce de sitede yayınlamıştım. Bu örnekleri de inceleyip kendi zevkinize en uygun modelleri hazırlayıp kullanabilirsiniz. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan bu günkü gerdanlık yapımının aşamalarına geçmek istiyorum.

Halka gerdanlık yapımı için iki adet orta boy, bir adet büyük boy halka aparatı ve bol miktarda ince ip gerekli. Bu malzemelere ek olarak eğer kullanmak isterseniz, boncuk, pul gibi süsleme aksesuarları da kullanabilirsiniz. Gerdanlığı kullanmak istediğiniz kıyafet ya da yere göre ipin yapısına ve rengine karar verebilirsiniz. Bu gerdanlık modelinden siyah ya da biraz simli ipler ile hazırlayıp abiye kıyafetlerinizle bile kullanabilirsiniz.

Halka gerdanlık yapımı için ilk olarak küçük halkalardan birine ipi bağlayın ve etrafından döndürerek ip ile kaplayın. Kaplama bitiminde orta boy halkaya geçip aynı şekilde diğer küçük halkayı da ip ile kaplayın. Üç halkayı da kapladıktan sonra gerdanlığın her iki tarafından da zincir geçirip gerdanlık kolyenizi kullanabilirsiniz.

Halka gerdanlık nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim bugünkü yazımın sonunda sizlerle ilgili resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyerek sizde kendiniz ve sevdikleriniz için bu hoş gerdanlıktan yapabilirsiniz.

source

üçlü-halka-gerdanlık-yapmak-resimli-anlatım


ÜÇGEN DANTEL MOTİFLERİ ŞEMALI ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir