UĞUR BÖCEKLİ KANAVİÇE ŞEMALARI

Uğur böcekli kanaviçe şemaları farklı kanaviçe desenleri ararken karşıma çıktı. Benim çok hoşuma gittiği için sizin de çok hoşunuza gideceğini düşündüm ve paylaşmak istedim. Bu örnekleri her tür üründe kullanabilirsiniz. Ben daha çok mutfak takımlarında kullanmanızı öneriyorum.

Uğur böcekli kanaviçe örneği kanaviçe işi ile uğraşanların sıklıkla kullandığı bir örnektir. Yapımı kolay ve çok hoş görünen bu desen, çocuklar için hazırlanan kanaviçeli ürünlerde de çok hoş duruyor. Bugüne kadar ben pek çok farklı uğur böceği kanaviçe işlemesi gördüm. En fazla tek başına ve sevimli hallerde olanlarının kullanıldığını söyleyebilirim.

Uğur böcekli kanaviçe işlemelerinde kırmızı, siyah, ten rengi ve yeşil renkli kanaviçe iplerinin yoğun olarak kullanıldığını söyleyebilirim. Bu renklerin tonlarının seçiminde desende kullanılacak yer ve diğer renkler ile uyumunun mutlaka göz önünde bulundurulması gerekir.

Uğur böcekli bir etamin işlemesi yapmak isteyenler için birbirinden özel ve hoş uğur böcekli kanaviçe işi modelleri resmini paylaşıyorum. Hoşunuza giden bir tanesini işleme yaparak kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

uğurböcekli-kanaviçe-şemaları

source

İlginizi Çekebilir

KANAVİÇE İŞLEMESİNDE KOLAY PÜSKÜL ÇİÇEK YAPIMI

Kanaviçe işlemesinde kolay püskül çiçek yapımı konusu ile çok basit ve aynı zamanda çok güzel …

Leave a Reply

Your email address will not be published.