Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / URGAN HALATTAN PASPAS YAPMAK

URGAN HALATTAN PASPAS YAPMAK

Urgan halattan paspas yapmak şaşırtıcı biçimde çok kolay ve şık bir kendin yap projesidir. Kendin yap projeleri son zamanlarda oldukça büyük bir popülerliğe kavuşmuş durumdadır. Urgan ip olan halattan paspas yapmak için aşağıda yer verdiğim görseli inceleyebilirsiniz.

Urgandan Paspas Nasıl Yapılır?

Kendin yap ve diğer bir adı ile DIY projeleri her zaman büyük dikkat çekmektedir. Çeşitli fikirler ile kendi eşyalarınızı kendi ellerinizle üretebilirsiniz. Urgan ipi kullanılarak paspas yapmak çok pratik ve kolay bir fikirdir. Urgandan yapılan paspası yazlık evinizde ya da çiftliğinizde kullanabilirsiniz. Urgan ipinden yaptığınız paspas oldukça sağlam ve uzun ömürlü bir eşyanız olacaktır. Urgan ipinden faydalanarak yapabileceğiniz paspası uygun bir şekilde hazırlamak için içerikte yer verdiğim görseli incelemelisiniz. Paspası hazırlamak için uygun uzunlukta urgan ipi satın almalısınız. Urgan ipini resimde göründüğü gibi dolayın. Ardından da yapıştırıcı sürüp, halı alt yapıştırıcısı gibi bir malzemeyi alt tarafa yapıştırın.

Source

urgan-halattan-paspas-yapmak

ÜÇGEN DANTEL MOTİFLERİ ŞEMALI ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri: halat paspas yapımı

İlginizi Çekebilir

Fincan ignedanlik yapimi

FİNCAN İĞNEDANLIK YAPIMI

  Biçki, dikiş, örgü ile uğraşılan her evde bir iğnedanlık olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Sanırım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir