URGAN İPTEN DESENLİ PASPAS YAPMAK

Urgan ipten desenli paspas yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde evinizde sıra dışı paspas çalışmaları yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparak evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz.

Dışarıdan satın almak yerine sizde bu güzel ve kolay yapılan paspas çalışmasını zorlanmadan yapabilirsiniz. Yapımı anlatımlı bir şekilde altta yer alıyor.

Kısa sürede aynısını yapabilir ve evinize dekoratif anlamda şık bir paspas kazandırmış olursunuz. Bu tür çalışmaları daha önce hasır ipten paspas yapımı şeklinde paylaştığımı hatırlıyorum.

Paylaştığım diğer urgan ip çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı paspas çalışmaları ile sizde çok güzel ve şık paspaslar yapabilirsiniz. Kolay yapılan paspas çalışmalarıyla sizde şık paspasların sahibi olabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapıp para kazanabilir ve dilerseniz sevdiklerinize de hediye olarak sunabilirsiniz. Anlatımlı kolay paspas yapma çalışmalarını buldukça yine sizlere dekorasyon kategorimizden paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

urgan-ipten-desenli-paspas-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.