UYUYAN OYUNCAK BEBEK ŞABLONU

Uyuyan oyuncak bebek şablonu arayanlar olabilir. Bu tür oyuncak çalışmaları her zaman evde boş zaman değerlendirmek için tercih ettiğimiz güzel çalışmalar olmuştur. Evde sağlıklı oyuncaklar yaparak çocuklarımıza takdim edebiliriz.

Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara benzediğini ve kolay olduğunu da eklemek isterim. Diğer paylaştığım oyuncak çalışmaları hemen bu altta karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyorum.

Uyuyan oyuncak bebek şablonu sayesinde adımları uygulayarak sizde çok güzel ve sevimli oyuncak bebek çalışmaları yapabilirsiniz. Uyuyan oyuncak bebek yapmak için paylaştığım çalışmayı süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Çocuk odasına süs olarak kullanabilir veya sarkaç süs şeklinde de kullanmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapımıyla ilgili paylaştığım bu güzel çalışmayı kendinize has malzemelerden üretebilirsiniz.

Göz için düğme veya oyuncak göz takımı kullanabilirsiniz. Malzemeleri kolayca temin edip, hemen bu güzel çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

uyuyan-oyuncak-bebek-sablonu

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.