Uzun Abiye Şal

UZUN ŞAL MODELLERİ 2016

Uzun şal modelleri 2016 başlığı altında sizlere birbirinden özel ve hoş uzun şal modellerinden bahsetmek istiyorum. Üçgen şallara göre hem taşınması, hem kullanılması hem de el ile örülmesi daha kolay olan bu şal modelleri, benim çok hoşuma gidiyor. Sizlerin de aynı şekilde beğendiğinizi düşündüğüm için bugün en güzel uzun şal modellerini paylaşmaya karar verdim.

Uzun şal modelleri, geçen senelerde de bu sene de çok moda. Özellikle genç bayanlar arasında kullanımı daha yaygın olan bu şallar, gelin şalı olarak da hazırlanıp kullanılabiliyor. Abiye giyim ürünlerinin üzerinde de hoş duran uzun şal modelleri, genelde tığ ile işleniyor. Zarif, dantelimsi bir görüntüsü olan bu işlemeler, her tür kıyafet ile uyumlu şekilde hazırlanabiliyor. Günlük olarak kullanmak için hazırlanan uzun şal modellerinde klasik motifler kullanılırken özel kullanım için hazırlanan uzun şal modellerinde daha farklı motifler ve daha farklı ipler kullanılıyor. Eğer siz de özel kullanım için ya da çeyizlik olarak uzun şal modellerinden yana tercihinizi yapacaksanız, simli iplerden kullanmanızı tavsiye ederim.

2016 uzun şal modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından sizlerle en çok beğenilen uzun şal modellerini paylaşıyorum. Umarım hoşunuza gider.

UZUN ŞAL MODELLERİ 2016


YAZLIK ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir