Uzun Abiye Şal
Uzun Abiye Şal

UZUN ŞAL MODELLERİ 2018

Uzun şal modelleri 2018 başlığı altında sizlere birbirinden özel ve hoş uzun şal modellerinden bahsetmek istiyorum. Üçgen şallara göre hem taşınması, hem kullanılması hem de el ile örülmesi daha kolay olan bu şal modelleri, benim çok hoşuma gidiyor. Sizlerin de aynı şekilde beğendiğinizi düşündüğüm için bugün en güzel uzun şal modellerini paylaşmaya karar verdim.

Uzun şal modelleri, geçen senelerde de bu sene de çok moda. Özellikle genç bayanlar arasında kullanımı daha yaygın olan bu şallar, gelin şalı olarak da hazırlanıp kullanılabiliyor. Abiye giyim ürünlerinin üzerinde de hoş duran uzun şal modelleri, genelde tığ ile işleniyor. Zarif, dantelimsi bir görüntüsü olan bu işlemeler, her tür kıyafet ile uyumlu şekilde hazırlanabiliyor. Günlük olarak kullanmak için hazırlanan uzun şal modellerinde klasik motifler kullanılırken özel kullanım için hazırlanan uzun şal modellerinde daha farklı motifler ve daha farklı ipler kullanılıyor. Eğer siz de özel kullanım için ya da çeyizlik olarak uzun şal modellerinden yana tercihinizi yapacaksanız, simli iplerden kullanmanızı tavsiye ederim.

2018 uzun şal modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından sizlerle en çok beğenilen uzun şal modellerini paylaşıyorum. Umarım hoşunuza gider.

UZUN ŞAL MODELLERİ 2018

İlginizi Çekebilir

degisik-orgu-sal-modelleri

ŞİŞLE ÖRÜLEN ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ

Şişle örülen örgü şal modelleri, bu yılda kışın soğunda ısınmanızı ve şık görünmenizi sağlıyor. Örgü …

Leave a Reply

Your email address will not be published.