VESTİYER MODELİ

Vestiyer Modeli

 

 

Vestiyer modeli, evinizde farklılık yaratmak ve evinizi daha şık göstermek istiyorsanız, kullanabileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Vestiyerler çoğu zaman askılık olarak kullanılmakla beraber, onları bu kadar basite indirgememekte fayda bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz vestiyer modeli ile evinizin havasını değiştirebilir ve hiç olmadığı kadar şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Evinizde, daha şık ve farklı görünmek istiyorsanız, dekorasyona dikkat etmenizde fayda bulunuyor. Vestiyerler de dekorasyon ürünleri arasında yer alan, oldukça dikkat çeken ürünlerdir. Yeni gelin çeyizlerinde de sıklıkla yer alan, işimize oldukça yarayan bu ürünler mağazalarda çok uygun fiyatlara satılmaktadır.

 

vestiyer-modeli-1
vestiyer-modeli-1

Vestiyer Modeli Nasıl Seçilir?

 

Vestiyer modeli seçmek, zaman zaman oldukça zor olabilmektedir. Evinizin düzeni ve ev içinde kullandığınız renklere uygun birer vestiyer seçmek, sizler için oldukça yararlı olacaktır. Ayakkabılık ve mont ya da benzer eşyalarınızı asmak için kullanacağınız vestiyerler genellikle hol olarak adlandırılan salonlarda durmaktadır. Çoğu mimar, burada tutulan vestiyerlerin yanlış şekilde yerleştirildiğini, evin olması gerekenden çok daha küçük durduğunu söylemektedir.

vestiyer-modeli-2
vestiyer-modeli-2

Dolayısı ile evinize uygun bir vestiyer seçmeniz bu noktada oldukça önemlidir. Eviniz için uygun renk ve modelde pek çok ürün seçebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Biz de evlerinizde kullanmak üzere tercih edebileceğiniz vestiyer modellerine sizler için yer vermiş bulunuyoruz. Bunları tercih edebilir, tercihlerinize uygun olarak çeşitli yerlerde üretim de yaptırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

SALON DEKORASYONU

Salon Dekorasyonu   Salon dekorasyonu, evlerimizde üzerlerinde en çok durduğumuz konular arasında yer almaktadır. Misafirlerimizi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *