VÜCUT ÇATLAKLARINI DÜZLEŞTİRMEK İÇİN DOĞAL KARIŞIM

Vücut çatlaklarını düzleştirmek için doğal karışım;

Vücut çatlakları, özellikle kalça bölgesi ile birlikte vücudun çeşitli bölümlerinde oluşan cilt problemleridir. Vücut çatlaklarından tamamen kurtulmak imkansız gibi görülebilir ancak, görünümlerini hafifleştirmek oldukça mümkün. Aşağıda yer verdiğim doğal yağ karışımı ile vücut çatlaklarınının görünümlerini büyük ölçüde azaltabilirsiniz.

Vücut Çatlaklarının Görünümünü Azaltan Karışım

Karışımı hazırladıktan soran uygulamaya başlamadan önce, çatlak bulunan bölgeleri iyice keselemeniz gerekmektedir. Bunun akabinde karışımı vücudunuza uygulayabilirsiniz.

Malzemeler:

20 gram badem yağı

20 gram kakao yağı

20 gram kayısı yağı

20 gram gliserin

10 gram çörekotu yağı

10 gram kantaron yağı

10 gram zeytinyağı

10 gram keten yağını

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri aktarlardan temin edebilirsiniz. Temin ettiğiniz malzemelerin hepsini bir kap içerisinde karıştırın. Hazırladığınız karışımı aşağıdaki talimatlara göre vücudunuza uygulayın.

Uygulanışı:

Hazırladığınız bu yağ karışımını vücudunuzdaki çatlak bulunan yerlere iyice yedirerek sürün. 10 dakika boyunca sürme işlemine masaj yaparak devam edin. Tam olarak etki alabilmek için, çatlakların görünümü kaybolana kadar her gün bu uygulamayı yapın.


İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN PONZA TAŞI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir