Ana Sayfa / KİŞİSEL BAKIM / VÜCUT ÇATLAKLARINI DÜZLEŞTİRMEK İÇİN DOĞAL KARIŞIM


VÜCUT ÇATLAKLARINI DÜZLEŞTİRMEK İÇİN DOĞAL KARIŞIM

Vücut çatlaklarını düzleştirmek için doğal karışım;

Vücut çatlakları, özellikle kalça bölgesi ile birlikte vücudun çeşitli bölümlerinde oluşan cilt problemleridir. Vücut çatlaklarından tamamen kurtulmak imkansız gibi görülebilir ancak, görünümlerini hafifleştirmek oldukça mümkün. Aşağıda yer verdiğim doğal yağ karışımı ile vücut çatlaklarınının görünümlerini büyük ölçüde azaltabilirsiniz.

Vücut Çatlaklarının Görünümünü Azaltan Karışım

Karışımı hazırladıktan soran uygulamaya başlamadan önce, çatlak bulunan bölgeleri iyice keselemeniz gerekmektedir. Bunun akabinde karışımı vücudunuza uygulayabilirsiniz.

Malzemeler:

20 gram badem yağı

20 gram kakao yağı

20 gram kayısı yağı

20 gram gliserin

10 gram çörekotu yağı

10 gram kantaron yağı

10 gram zeytinyağı

10 gram keten yağını

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri aktarlardan temin edebilirsiniz. Temin ettiğiniz malzemelerin hepsini bir kap içerisinde karıştırın. Hazırladığınız karışımı aşağıdaki talimatlara göre vücudunuza uygulayın.

Uygulanışı:

Hazırladığınız bu yağ karışımını vücudunuzdaki çatlak bulunan yerlere iyice yedirerek sürün. 10 dakika boyunca sürme işlemine masaj yaparak devam edin. Tam olarak etki alabilmek için, çatlakların görünümü kaybolana kadar her gün bu uygulamayı yapın.

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN PONZA TAŞI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

HIZLI SAÇ UZATAN DOĞAL MASKELER

Hızlı saç uzatan doğal maskeler ile kolayca saçlarınızı uzatabilirsiniz. Tamamen evdeki doğal malzemelerle hazırlandıkları için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir