YARIM AY ŞEKLİNDE BEBEK YATAĞI YAPMAK

Yarım ay şeklinde bebek yatağı yapmak için bulduğum bu güzel fikri sizde belki evinizde bebeğiniz için yapmayı düşünebilirsiniz. Klasik bebek beşiklerinden sıkıldıysanız sizde bu tür güzel şekilli bebek beşikleri yaptırabilirsiniz. Yapımı zor olmayan bu güzel çalışmayı bir marangoza gösterdiğinizde cüzü bir fiyata yapabileceğini düşünüyorum.

Yine evde sizde kendiniz yapabilirsiniz. Ölçülerini aldığınız yarım ay şeklindeki tahtaları birleştirip, beşiği ortaya çıkarabilirsiniz. Yatak kısmı düz olacağı için, tipi ay şeklinde gözükmesi yeterli olacaktır. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Günümüz mobilyası olarak araba, ev veya gemi şeklinde yataklar görmüşsünüzdür. Ancak hilal ay şeklinde bu tür bebek beşiği veya yatağını ilk kez gördüğünüzü düşünüyorum.

Çünkü bende ilk kez gördüm. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın örnek resimleri ile baş başa bırakıyorum. Yapımı anlatılmamış. Ancak bittiğinde böyle olacağı gösteriliyor. Kolay gelsin.

source

yarim-ay-seklinde-bebek-yatagi-yapmak


TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir