Yasal Uyarı

Kullanım Şartları:

  • kendinyapsana.com ‘un sizlere sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı halde belirtilen tüm hususları eksiksiz olarak anlamış ve kabul etmiş durumundasınız.
  • kendinyapsana.com, tüm takipçilerine ücretsiz olarak bilgi paylaşımında bulunmayı amaçlayan bir platformdur.
  • kendinyapsana.com, web sayfamız üzerinde paylaşılan tüm bilgilerin doğru ve güvenilir olduğunu, istenen talepleri sorunsuzca karşıladığını, aksamadan, hata payı olmadığının hiçbir şekilde garantisini vermemektedir. Sitemiz üzerinde bulunan bilgilerin kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek mağduriyet ve zararlardan kendinyapsana.com sorumlu değildir.
  • kendinyapsana.com, site üzerinde yer alan malzeme kullanımının ve kullanım sonrası sonuçlarının doğru ve güvenli olduğunun, zamana uygun olduğunun garantisini vermez.
  • kendinyapsana.com, web sitemiz zerinde paylaşılmakta olan resimler, fotoğraflar anonim paylaşımlardan alınmaktadır. Resimlerin üzerinde yer alan web site adresleri üzerinden gereken izinler alınarak ya da serbest kulanım hakkından yararlanarak paylaşılmaktadır.
  • kendinyapsana.com, üzerindeki bulunan tüm içerikler kaynak sitelerden faydalanılarak fakat özgün bir şekilde takipçilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Bu nedenle kaynak site bilgileri ile benzerlik yaratmamaktadır.
  • kendinyapsana.com, takipçilerine sunmuş olduğu bilgileri ücretsiz olarak aktarmaktadır. Paylaşımı yapılan tüm makaleler tamamen bilgi ve tanıtım amaçlı yayınlanmaktadır.
  • kendinyapsana.com ‘da üzerinde paylaşılmakta olan içeriklerin kopya, alıntı, çalıntı, sahipli ya da farklı kaynaklardan alıntı yapıldığı düşüncesine kapıldığınız durumlarda İLETİŞİM numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.
  • kendinyapsana.com, aynı amaca hitap etmekte olan sitelerin kaynak içeriklerinden faydalanmaktadır. Faydalanma öncesi gerekli kişiler ile iletişim kurularak yasal izinler alınarak gerekli paylaşımlar yapılır. Buna rağmen içerikler birebir aynı değildir. Bir diğerinin benzeri değildir. Benzer sitelerin içerikleri birebir alıntı yaparak kullanıldığı durumlarda ise alıntı yada kaynak açıklaması yapılmaktadır.

TELİF HAKKI:

Sitemiz üzerinde şahıs ve ya kurumların telif hakkını, patent hakkını tecavüz eden firmayı rencide edici linkleri barındıran açıklamaları fark ederek şikâyet edildiğinde bize ulaşan tüm şikâyetler değerlendirilerek gerekli link ve açıklamalar en kısa sürede yayından kaldırılacaktır.
kendinyapsana.com ‘da web sitemiz üzerinde yayına alınan her türlü ürün, katalog, resim, fotoğraf ve marka logoları marka sahiplerine aittir. Ortaya çıkan her türlü şikâyet ve önerileriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcılar:

kendinyapsana.com üzerinde sizlerin hizmetine sunulan tüm içerikleri internet üzerinde bulunan bilgilerden derlenerek ortaya konulmaktadır. Var olan alıntı yazılarda ise yazı sonunda yararlanılan kaynak site bilgileri açık bir şekilde kullanıcılar ile paylaşılmakta. Kaynak site sahiplerinden gereken izinler alınarak yayınlanmaktadır.

Paylaşım:

kendinyapsana.com adresi üzerinde bulunan tüm içeriklerin kullanımı sırasında kaynak bilgisi verme şartı bulunmaktadır. Hedef linki paylaşmadan bilgi paylaşımı yasaktır. Kaynak kullanarak tüm web site sahipleri bilgilerimi paylaşabilir. Fakat paylaşım öncesi gereken izinler alınmak kaydı ile paylaşımlar serbesttir. Gerekli izin talebinde bulunmak için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilgi:

Kullanıcılarına ücretsiz bir bilgi paylaşımı yapmakta olan kendinyapsana.com, hukuk, yasa ve her türlü telif haklarına, şahıs ve kurumlara saygı çerçevesinde hizmet yürütmektedir.

5651 sayılı yasada belirtilen şekilde haber, video ve resim içeriği paylaşımı yapmka için hizmet sürdürmektedir.

Var olan yasaya göre, site sahiplerinin uzun zaman önce ekleyip yayınlamış oldukları ve zaman aşımına uğramış olan haber, makale, videolar hakkında takip etme yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Telif hakkına girilmiş olan içerikler iletişim linkinin ulaşmasının hemen ardından 3 gün içinde sistemden kaldırılır. Var olan tüm içerikler basın ahlakına uygun, insan haklarına saygılı kanun ve hukuka uygun çerçevede yayınlanmaktadır. Bu çerçevede hizmet yürüteceğimize söz veririz.