Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / LİF MODELLERİ / YENİ PAPATYA LİF MODELİ

YENİ PAPATYA LİF MODELİ

Yeni papatya lif modeli, pek çok kişinin tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Papatya lif modeli, özellikle örgü ve lifi seven hanımların en çok sevdiği ve sık sık örmeye çalıştıkları modeller arasında yer almaktadır. Bildiğiniz üzere, örgü modası da her geçen sene içerisinde güncellenmekte, pek farklı yeni model ve dizaynla karşımıza çıkmaktadır. Modayı yakalamak isteyen gelinlerin birçoğunun da yeni stil lifleri kullandığını söylesek hiç de yanlış olmaz.

 

Papatya Lif Modeli Nasıl Örülür?

Papatya lif modeli örmenin, birçok modele göre çok daha zor olduğunu söylemek mümkündür. Zira çok fazla örgü detayı bulunduğundan ilk yapışta bu modeli tam olarak doğru çıkartmak mümkün olmayabilir. Ancak internet sitemizi takip ederek modelleri incelerseniz, siz de kendiniz için papatya lif modeli yapabilir ve çeyiziniz için örneği çıkartabilirsiniz. Özellikle çeyiz yapan ve yeni evlenecek olan hanımlar için papatya lif modelinin çokça ilgi gördüğünü söyleyelim.

Papatya örgü modeli yapmak istiyorsanız, ilmeklerinizin düzgün olması ve doğru bir kemik taslak çıkarmanız gerekmektedir. Daha sonra ilmeklerin içini doldurarak tam bir sarı ve beyaz papatya oluşturabilir, bu lifi çeyizinize koyabilirsiniz. Papatya lif modeli konusunda daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, adımları internet sitemizden öğrenebilmeniz mümkün. Daha birçok lif modelini siz değerli takipçilerimiz için açıklıyoruz. Siz de bizi takip edebilir, çeyiziniz için birçok lif modeli elde edebilirsiniz.

KALPLİ LİF ÖRGÜ ÖRNEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kazak-Ornekleri-1

KAZAK ÖRNEKLERİ

Kazak örnekleri, özellikle kış aylarına girmiş olduğumuz dönemlerde bizim için giymesi en keyifli ve en …

Bir Yorum

  1. Her gün evde her model lif isliyorum ama satış yapmayı beceremiyorum ve işlediğim lifler gerçekten memnun kalicaksinizn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir