YEŞİL EL İŞİ KAĞIDINDAN DİNOZOR YAPMAK

Yeşil el işi kağıdından dinozor yapmak için paylaştığım bu güzel örneği çocuklarınızla eğlenerek yapabilirsiniz. Şablonun çıktısını bilgisayarınızın yazıcısından aldıktan sonra yeşil mukavva kağıdının üzerinden kopyasını çıkarabilirsiniz.

Yada renkli çıktı olarak A3 kağıdına çıktı alabilirsiniz. Bu sayede çalışmayı daha kolaya indirmiş olursunuz. Kartonu kesip, birleşimi yaptıktan sonra yeşil dinozor maketini ortaya çıkartmış olursunuz. Bu tür süs çalışmaları ile çocukların odasını da güzelleştirebilirsiniz.

Kartondan dinozor yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmanızı da tavsiye ediyorum. Çünkü hem anlatımlı hem de el becerisini geliştirmede birebir bu tür maket çalışmaları her zaman çokça tercih edilmektedir.

Okul öncesi kartondan dinozor yapmak için paylaştığım bu güzel örnek çalışmaya benzer birçok çalışmayı hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz.

Anlatımlı karton dinozor yapmak için birçok kez değişik minyatür maket şablonları paylaştığımı hatırlıyorum. Diğer çalışmalar bu yazımızın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da muhakkak bakın. Kolay gelsin.

yesil-el-isi-kagidindan-dinozor-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.