YETİŞKİNLER İÇİN KLEOPATRA BOYAMA ÖRNEĞİ

Yetişkinler için Kleopatra boyama örneği ile siz de üzerinizdeki stresten kurtulabilirsiniz. Anti-stres resim boyamaları sayesinde kendinizi daha rahat ve dinlenmiş hissedeceksiniz. Resim boyamaları, çocukların eğlendiği sizlerin ise huzuru bulduğu bir etkinliktir. Yetişkinler için oluşturulmuş boyama sayfaları ile siz de stresinizi azaltabilirsiniz. Bu içeriğimde yer verdiğim eski Mısır Kraliçesi Kleopatra resim örneğinin çıktısını alarak, istediğiniz renklerde boyayabilirsiniz.

Anti-Stres Resim Boyaması Nedir?

Uzmanların verdiği tavsiyeler üzerine resim boyama hobisi bir hayli popüler olmuş durumdadır. Özellikle şehir yaşamının verdiği zorluklarla mücadeleden yorulanlar için birkaç saat dinlenip, huzur bulacakları ve zihinlerini rahatlatacakları bir etkinliktir. Psikolojik tedavi görenlere de uygulatılan bu resim boyama etkinliğini siz de uygulayarak kendi iç huzurunuz ile baş başa kalabilirsiniz. Anti-stres resim boyama etkinliğini gerçekleştirmek için resim boyama kitabı alabilirsiniz. Eğer kitaba para vermek istemezseniz, istediğiniz tasarımları web sitemdeki içeriklerden temin edebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım Kleopatra resim boyama örneğinin yazıcı çıktısını alarak boyamaya başlayabilirsiniz.

Kleopatra Tasarımlı Resim Boyama Örneği

yetiskinler-icin-kleopatra-boyama-ornegi


YETİŞKİNLER İÇİN TAVUS KUŞU BOYAMA ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir