Ana Sayfa / DEKORASYON / YILBAŞI ÇAM AĞACI SÜSLEMELERİ

YILBAŞI ÇAM AĞACI SÜSLEMELERİ

Yeni yılın içindeki coşkuyu evinizin atmosferinde yaratabilirsiniz! Yılbaşının getirdiği enerjiyi, evinizde yapabileceğiniz çam ağacı süslemeleriyle harekete geçirebilirsiniz. Evinizde yaratacağınız sıcak ortamı dostlarınızın ve ailenizin yardımıyla zenginleştirebilirsiniz. Bu zenginliğin içerisinde yeni yıl kutlamalarına hazır durumda olmuş olacaksınız. Yılbaşı süsleri nasıl yapılır bunun cevabını arayalım.

Görsel Bir Şölen İçin Hazırlanın

Yeni yılın temsili konumunda olan çam ağaçları evinizin başlıca bir simgesi konumundadır. Yılbaşı çam ağacınızı evinizin göze çarpan köşesinde konumlandırarak görsel bir şölen hazırlayabilirsiniz. Yılbaşı çam ağacınız için bazı süslemelere ve hayal gücünüze ihtiyacınız. Sahip olduğunuz hayal gücünün uçsuz evreniyle birlikte enerjik, mutluluk dolu ve yaratıcı dokunuşlar yaratabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizin yardımıyla birlikte yeni yılın simgesini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Led Işık Detayı

Yılbaşı çam ağacınızın boyuna orantılı olarak süsleme araçlarını tercih ederseniz, salonunuzda minik bir şölen yaratmak için ilk adımınızı doğru bir şekilde atmış olursunuz. Yılbaşı çam ağacınızı öncelikle yılbaşı led ışıkları ile sararak bir ışık karmaşası elde edebilirsiniz. El yapımı ürünlerinizi çam ağacınızın uçlarına doğru asarak sergileyebilirsiniz. Bu el yapımı ürünlerinizi gecenin sonunda sevdiklerinizle birlikte paylaşabilirsiniz.  Yılbaşı ağacınızı kartondan da yapabileceğiniz yılbaşı simgeleri ile zenginleştirebilirsiniz. Bu simgeleri örnekleyecek olursak;  hediye paketi, çorap, şekerlemeler, mum şeklinde hayal gücünüzün sınırlarına doğru çeşitlendirebiliriz. Kullandığınız çorapları dönüştürerek yılbaşı çam ağacınız için yeni bir konsept yaratabilirsiniz. Dostlarınızı ve ailenizi yaratıcılığa davet edebilirsiniz.

Doğadan İlham Alın

Doğadan ilham alarak yeni fikirler üretebiliriz. Çam ağaçlarının kozaklarını toplayarak yılbaşı çam ağacınıza kozalağın doğallarını ağacınıza taşıyabilirsiniz. Topladığınız kozakları istediğiniz renklerle şekillendirebilirsiniz. Kozaklarınıza gümüş ve kırmızı renkleri katarsanız gecenin anlamına anlam katabilirsiniz. Kozalaklarınızı kurdele yardımıyla yılbaşı çam ağacınıza yerleştirebilirsiniz. Bu kozaklar sayesinde doğayı evinize misafir etmiş olacaksınız. Kullanmadığınız pamukları yarattığınız doğal ortama ekleyerek kışı yansıtabilirsiniz. Yılbaşı süsleri yapımı işlemini bu şekilde sonlandırabilirsiniz.

YILBAŞI İÇİN DEKORATİF SÜS YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Dantel peçete örnekleri -

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ Danteller evin birçok alanında olduğu kadar günlük hayatta da kullanılan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir