Yıldız şeklinde lif modeli nasil yapilir
Yıldız şeklinde lif modeli nasil yapilir

YILDIZ ŞEKLİNDE ÖRÜLEN LİF ÖRNEĞİ

Yıldız şeklinde örülen lif örneği, örgü seven kişilerin denedikleri modeller arasında yer almaktadır. Hem şık bir örgü biçimi olması, hem de diğer örgü türlerine nazaran daha kolay olması sebebi ile birçok hanım günlük hayatta yıldız tipi örgü modelini seçer. Lif modelleri çeyizini zenginleştirmek isteyen hanımların favorileri arasında yer almaktadır. Bu modeller, kişilerin uzun uğraşları sonucunda örülebilecek modeller olduğu gibi, hazır olarak da bu modelleri satın almanız mümkündür. Piyasada pek farklı çeşitte yıldız model lif bulunmaktadır. Siz de alıp kullanabilirsiniz.

Nasıl Örülür?

 Yıldız model lif örneği, özellikle örgüye yeni başlayanlardansanız, pek de tercih edeceğiniz modeller arasında yer almaz. Zira oldukça zor bir model olduğundan dolayı, tek seferde temiz bir örnek çıkarmak mümkün değildir. Ancak hem örmesi keyifli, hem de oldukça estetik duran bu modeli birkaç seferden sonra örebilir, ortaya temiz bir model çıkarabilirsiniz. Yalnızca kendiniz için değil, yakınlarınız için de örebileceğiniz lifler, hem çeyizlerimizi hem de banyolarımızı şenlendirmektedir.

blank

Pek çok hanımın çeyizinde bulunan lifler, vazgeçilmez parçalar olarak yorumlanmaktadırlar. Siz de yıldız model lif almak ve bunu kullanmak istiyorsanız, internet sitemiz yorum kısmında bu işi yapmakta olan pek çok kişi olduğunu görebilir; doğrudan kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yıldız şeklinde lif modeli örmek için örgü teknikleri hakkında daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

SABUN BEZİ YAPILIŞI VE MODELLERİ

Son zamanlarda adını sık sık duyduğumuz sabun bezi modelleri, aslına bakıldığında bir çeşit liftir. İnsanlar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *