Ana Sayfa / DEKORASYON / YORGAN KENARINA PÜSKÜL YAPMAK


YORGAN KENARINA PÜSKÜL YAPMAK

Yorgan kenarına püskül nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştım. Özellikle hanımların çok beğeneceği bu güzel çalışmayı çeşitli amaçlarda da süs şeklinde kullanabilirsiniz. Daha önce püsküllü kolye yapmak veya püsküllü bileklik yapmak için çeşitli çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere yorgan kenarına püskül yapmak için güzel bir tarif paylaştım. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel sarkaç süs çalışmaları yapabilir ve eğlenerek bu güzel çalışmaları keyifli zaman geçirerek tamamlayabilirsiniz.

Yorgan kenarına yapacağınız sarkaç püsküllü süsler sayesinde odanıza girenleri de şaşırtabilirsiniz. Hatta bu güzel yorganı veya battaniyeyi nereden aldığınızı dahi sorabilirler. Bu tür çalışmaları daha önce paylaşmamıştım. Benzerlerini paylaştım ancak püskül yorgan süsü çalışmasını ilk kez paylaştığımı söyleyebilirim.

Yorgan kenarına püskül yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı zorlanmadan eğlenerek yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kaliteli çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

yorgan-kenarina-puskul-yapmak

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir