Ana Sayfa / NASIL YAPILIR / YUMURTA İÇİNE GİZLİ NOT YERLEŞTİRME


YUMURTA İÇİNE GİZLİ NOT YERLEŞTİRME

Yumurta içine gizli not yerleştirme değişik fikri işinize yarayabilir. Birisine sürpriz yapacağınız zaman bu güzel fikri kullanabilirsiniz. Yapımı zor olmayan bu güzel çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Bir yumurtaya iğne ile delik açtıktan sonra, şırınga ile yumurta içini çekebilirsiniz.

Yada akmasını sağlayabilirsiniz. Yumurta içi boşaldıktan sonra buz dolabında kurutabilirsiniz. Yada bir süre sonra kuruduğunu görebilirsiniz. Daha sonra ince bir kağıda notunuzu yazdıktan sonra yine aynı delikten kıvrım bir şekilde içine tepebilirsiniz. daha sonra delik kısmını fimo hamuru veya benzer bir şeyle kapatabilirsiniz.

Bu tür sürpriz notlar yapıp sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Bu arada yumurtanın içini ziyan etmeyin. Sağlıklı bir şekilde yumurta içini boşalttıktan sonra yiyecek yaparken kullanabilirsiniz. Bu güzel fikir sevgiliyi şaşırtmak veya arkadaşlarınıza küçük sürprizler yapmak için kullanılabilir.

Benzer şekillerde bulduğumda yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve harika fikrin nasıl yapılacağını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

yumurta-icine-gizli-not-yerlestirme

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

2 Li Pirinçli Baklava Örgü Modeli Yapılışı

İKİLİ PİRİNÇLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEO ANLATIM

Son dönemlerin meşhur örgüleri arasında yer alan İkili Pirinçli Baklava Örneği, tarafımızca sizlere adım adım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir