Ana Sayfa / DEKORASYON / YUMURTA KOLİSİNDEN IŞIKLI YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

YUMURTA KOLİSİNDEN IŞIKLI YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

Yumurta kolisinden ışıklı yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evinizde zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Yumurta kolisinden ışıklı süs yapmak için paylaştığım çalışma da malzeme olarak kolayca temin edebileceğiniz materyaller yer alıyor.

Yumurta kutusunun kıvrım yerini kestikten sonra ışıklı süs yapmak için önce yapay çiçeğe dönüştürmeniz gerekiyor. Daha sonra hazır satılan ışık setlerinden alıp, karton yapay çiçek çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yumurta kutusundan yapay çiçek yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da kullanarak bu güzel ışıklı çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Yumurta kolisinden kolay çiçek yapıldığını önceki paylaşımlardan görmüşsünüzdür. Bu yazımda paylaştığım çalışma da nasıl yapacağınız ve kısa sürede ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.

Adım adım kartondan çiçek yapabilir ve daha sonra ışıklı kablo tertibatını monte ettikten sonra bu güzel ışıklı yapay çiçek süs çalışmasını yapabilirsiniz. Yumurta kolisinden ışıklı süs yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde evinizi güzelleştirmede çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

yumurta-kolisinden-isikli-yapay-cicek-yapmak

source

Check Also

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir