Ana Sayfa / DEKORASYON / YUMURTA KOLİSİNDEN IŞIKLI YAPAY ÇİÇEK YAPMAK


YUMURTA KOLİSİNDEN IŞIKLI YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

Yumurta kolisinden ışıklı yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evinizde zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Yumurta kolisinden ışıklı süs yapmak için paylaştığım çalışma da malzeme olarak kolayca temin edebileceğiniz materyaller yer alıyor.

Yumurta kutusunun kıvrım yerini kestikten sonra ışıklı süs yapmak için önce yapay çiçeğe dönüştürmeniz gerekiyor. Daha sonra hazır satılan ışık setlerinden alıp, karton yapay çiçek çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yumurta kutusundan yapay çiçek yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da kullanarak bu güzel ışıklı çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Yumurta kolisinden kolay çiçek yapıldığını önceki paylaşımlardan görmüşsünüzdür. Bu yazımda paylaştığım çalışma da nasıl yapacağınız ve kısa sürede ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.

Adım adım kartondan çiçek yapabilir ve daha sonra ışıklı kablo tertibatını monte ettikten sonra bu güzel ışıklı yapay çiçek süs çalışmasını yapabilirsiniz. Yumurta kolisinden ışıklı süs yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde evinizi güzelleştirmede çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

yumurta-kolisinden-isikli-yapay-cicek-yapmak

source

KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir