YUMURTA KOLİSİNDEN IŞIKLI YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

Yumurta kolisinden ışıklı yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evinizde zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Yumurta kolisinden ışıklı süs yapmak için paylaştığım çalışma da malzeme olarak kolayca temin edebileceğiniz materyaller yer alıyor.

Yumurta kutusunun kıvrım yerini kestikten sonra ışıklı süs yapmak için önce yapay çiçeğe dönüştürmeniz gerekiyor. Daha sonra hazır satılan ışık setlerinden alıp, karton yapay çiçek çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yumurta kutusundan yapay çiçek yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da kullanarak bu güzel ışıklı çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Yumurta kolisinden kolay çiçek yapıldığını önceki paylaşımlardan görmüşsünüzdür. Bu yazımda paylaştığım çalışma da nasıl yapacağınız ve kısa sürede ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.

Adım adım kartondan çiçek yapabilir ve daha sonra ışıklı kablo tertibatını monte ettikten sonra bu güzel ışıklı yapay çiçek süs çalışmasını yapabilirsiniz. Yumurta kolisinden ışıklı süs yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde evinizi güzelleştirmede çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

yumurta-kolisinden-isikli-yapay-cicek-yapmak

source


KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir