YUMURTA KUTUSUNDAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

Yumurta kutusundan yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evinizi güzelleştirmek, boş vazoları doldurmada kullanabilirsiniz. Evde kolay yapay çiçek yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları da incelemenizi tavsiye ediyorum.

Karton kategorisinde birçok yapay çiçek çalışması bulunuyor. İstediğiniz çalışmayı keyifle kullanabilir ve evinizi güzelleştirmede kullanabilirsiniz. Kartondan yapay çiçek yapmak gibi birçok örnek ve benzer çalışma hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak.

Yumurta kolisinden çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Anlatımlı karton çiçek yapımı ve benzer çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Kolay yapılan karton çiçek çalışmaları ile boşta duran vazolarınızı da doldurabilirsiniz. Evinizde boş vazolar varsa ve değerlendirmek istiyorsanız, bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve keyif alarak çok güzel çalışmalara da imza atabilirsiniz. Yumurta kolisinden çiçek yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

yumurta-kutusundan-yapay-cicek-yapmak

source


KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir