YUMURTA KUTUSUNDAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

Yumurta kutusundan yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evinizi güzelleştirmek, boş vazoları doldurmada kullanabilirsiniz. Evde kolay yapay çiçek yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları da incelemenizi tavsiye ediyorum.

Karton kategorisinde birçok yapay çiçek çalışması bulunuyor. İstediğiniz çalışmayı keyifle kullanabilir ve evinizi güzelleştirmede kullanabilirsiniz. Kartondan yapay çiçek yapmak gibi birçok örnek ve benzer çalışma hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak.

Yumurta kolisinden çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Anlatımlı karton çiçek yapımı ve benzer çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Kolay yapılan karton çiçek çalışmaları ile boşta duran vazolarınızı da doldurabilirsiniz. Evinizde boş vazolar varsa ve değerlendirmek istiyorsanız, bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve keyif alarak çok güzel çalışmalara da imza atabilirsiniz. Yumurta kolisinden çiçek yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

yumurta-kutusundan-yapay-cicek-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *