Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / YUMURTA KUTUSUNDAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK


YUMURTA KUTUSUNDAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

Yumurta kutusundan yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evinizi güzelleştirmek, boş vazoları doldurmada kullanabilirsiniz. Evde kolay yapay çiçek yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları da incelemenizi tavsiye ediyorum.

Karton kategorisinde birçok yapay çiçek çalışması bulunuyor. İstediğiniz çalışmayı keyifle kullanabilir ve evinizi güzelleştirmede kullanabilirsiniz. Kartondan yapay çiçek yapmak gibi birçok örnek ve benzer çalışma hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak.

Yumurta kolisinden çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Anlatımlı karton çiçek yapımı ve benzer çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Kolay yapılan karton çiçek çalışmaları ile boşta duran vazolarınızı da doldurabilirsiniz. Evinizde boş vazolar varsa ve değerlendirmek istiyorsanız, bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve keyif alarak çok güzel çalışmalara da imza atabilirsiniz. Yumurta kolisinden çiçek yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

yumurta-kutusundan-yapay-cicek-yapmak

source

KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir