YÜN İPTEN MİNYATÜR KUŞ SÜS YAPMAK

Yün ipten minyatür kuş süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz. Kolay yapılan kolay çalışmaları paylaşmaya devam ediyoruz. Yün ipten kuş yaparak süs şeklinde vitrin veya evinizde oyuncak şeklinde de kullanabilirsiniz.

Çocuk odasına süs olarak kullanacağınız çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yün ipten yapabilirsiniz. Sarı yün ipten yapabileceğiniz gibi siyah yün ipten de ördek şeklinde de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Bu tür süs çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan süs çalışmaları sayesinde sizde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu oyuncak çalışmasında yün ip kullanılıyor. Fazla malzemeye ihtiyaç duymadan kısa sürede bu güzel çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

İp bağlayarak sarkaç süs şeklinde de kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği ve ipi nasıl bağlamanız gerektiği açıklanmış. Kısa sürede sizde aynı çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz.

Kolay yapılan yün ipten minyatür kuş çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yun-ipten-minyatur-kus-sus-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.