YÜN İPTEN PONPON KALP YAPMAK

Yün ipten ponpon kalp yapmak isterseniz bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Yün ipten ponpon kalp çalışmasını yaparak battaniye veya yastık gibi eşyalarınızı süsleyebilirsiniz. Anlatımlı ponpon yapımıyla ilgili daha önce de sitemizde çoğu kez birçok kolay ponpon yapımını gösteren çalışma paylaşmıştık.

Hemen bu yazımın altında onlar karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin ve yapmaya çalışın. Yün ipten ponpon kalp yapmak için alttaki çalışma da mavi renk iplik kullanılmış. Benim önerim size kırmızı iplik kullanmanız yönünde olacak. Çünkü kırmızı hem kalp rengi, hem de aşkı temsil ediyor.

Bu sayede çok güzel kalp sarkaç ponpon süsler yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları ile evinizi güzelleştirecek sarkaç ponpon kalp süsler de yapabilirsiniz. Anahtarlık yapabilir veya kapıya süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Ponpon çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Hem kolay yapılıyor.

Hem de yün ipten kısa sürede yapabiliyorsunuz. Daha önce çatalla ponpon yapmak gibi değişik anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka göz atın ve yapmayı deneyin. Şimdi sizleri evde kolay yün ipten kalp ponpon yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

yun-ipten-ponpon-kalp-yapmak

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *