Ana Sayfa / DEKORASYON / YÜN İPTEN PONPON MEYVE YAPMAK

YÜN İPTEN PONPON MEYVE YAPMAK

Yün ipten ponpon meyve yapmak için paylaştığım bu güzel ve değerli çalışmayı sizde seveceksiniz. Evde kolay yapılan ponpon çalışmalarını daha önce çatalla kartonla yapılışını gösteren anlatımlar paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atabilirsiniz.

Yün ipten ponpon şeklinde meyveler yapabilir ve onları süs amaçlı evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Yün ipten ponpon sarkaç süs olarak da değerlendirebileceğiniz bu güzel ve eğlenceli çalışmaları sizde kolayca yapabilirsiniz. Yapımını öğrenerek çokça yapabilir ve oyuncak niyetine de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma da takılmadan kısa sürede aynısını yapabileceksiniz. Kısa sürede yapıp kullanabilir ve süs olarak evinizde kullanabileceğiniz gibi yine satış amaçlı da güzel bir ürün olduğunu söylemek isteriz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ponpon çalışmalar yapabilirsiniz. Yün ipten nasıl yapılır diyorsanız buyurun anlatımına ;

source

yun-ipten-ponpon-meyve-yapmak

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir