YÜN İPTEN PONPON MEYVE YAPMAK

Yün ipten ponpon meyve yapmak için paylaştığım bu güzel ve değerli çalışmayı sizde seveceksiniz. Evde kolay yapılan ponpon çalışmalarını daha önce çatalla kartonla yapılışını gösteren anlatımlar paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atabilirsiniz.

Yün ipten ponpon şeklinde meyveler yapabilir ve onları süs amaçlı evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Yün ipten ponpon sarkaç süs olarak da değerlendirebileceğiniz bu güzel ve eğlenceli çalışmaları sizde kolayca yapabilirsiniz. Yapımını öğrenerek çokça yapabilir ve oyuncak niyetine de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma da takılmadan kısa sürede aynısını yapabileceksiniz. Kısa sürede yapıp kullanabilir ve süs olarak evinizde kullanabileceğiniz gibi yine satış amaçlı da güzel bir ürün olduğunu söylemek isteriz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ponpon çalışmalar yapabilirsiniz. Yün ipten nasıl yapılır diyorsanız buyurun anlatımına ;

source

yun-ipten-ponpon-meyve-yapmak


YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir