Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / YÜN İPTEN SAÇLI BEBEK YAPMAK


YÜN İPTEN SAÇLI BEBEK YAPMAK

Yün ipten saçlı bebek yapmak için bulduğum bu değişik oyuncak yapımı çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı yün ipten saçlı bebek çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve evinizde süs oyuncak olarak kullanabilirsiniz.

Yün ipten saçlı oyuncak bebek yapımı sonrası çocuklarınızı da mutlu edebileceğinizi unutmayın. Hatta bu güzel süs bebek çalışmasını evde dekoratif oyuncak süs olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı yaptıktan sonra sarkaç süs şeklinde de kullanabilirsiniz.

Yaptıktan sonra satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Bu güzel çalışma da yine detaylı olarak altta anlatılmış. Kısa sürede yapacağınızı düşünüyorum.

Kolay yapılan oyuncak projeleri ile çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar da yapmış olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli oyuncak çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yapıp kullanmanız dileğiyle. Kolay gelsin.

yun-ipten-sacli-bebek-yapmak

source

TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir