YÜN İPTEN SAÇLI BEBEK YAPMAK

Yün ipten saçlı bebek yapmak için bulduğum bu değişik oyuncak yapımı çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı yün ipten saçlı bebek çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve evinizde süs oyuncak olarak kullanabilirsiniz.

Yün ipten saçlı oyuncak bebek yapımı sonrası çocuklarınızı da mutlu edebileceğinizi unutmayın. Hatta bu güzel süs bebek çalışmasını evde dekoratif oyuncak süs olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı yaptıktan sonra sarkaç süs şeklinde de kullanabilirsiniz.

Yaptıktan sonra satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Bu güzel çalışma da yine detaylı olarak altta anlatılmış. Kısa sürede yapacağınızı düşünüyorum.

Kolay yapılan oyuncak projeleri ile çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar da yapmış olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli oyuncak çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yapıp kullanmanız dileğiyle. Kolay gelsin.

yun-ipten-sacli-bebek-yapmak

source


TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir