YUVARLAK DANTEL ODA TAKIMI ÖRNEKLERİ

Yuvarlak dantel oda takımı örnekleri başlıklı konum ile sizlere evlerde severek kullanılan oda takımlarından bahsedeceğim. Hem kullanmalık hem de çeyizlik olarak ideal olan bu örnekler benim çok hoşuma gidiyor. Kare modellere göre daha zarif duran yuvarlak oda takımları, örme aşamasında da bir çok bayan için daha eğlenceli ve daha basit gelmektedir.

Yuvarlak dantel takımı örnekleri, tek parça oldukları gibi motifler ile de hazırlanabiliyor. Ben tek parça olanlardansa motifler şeklinde hazırlanan örnekleri daha fazla seviyorum. Orta boyda hoş bir motif örneği ile hazırlanan oda takımları hem daha kısa sürede hazırlanma hem de kullanılırken diğer dantel modelleri ile uyum sağlama özelliğindedir. Beyaz olarak hazırlanabilen bu dantel örnekleri isteğe bağlı olarak farklı renklerde de hazırlanabiliyor. Eğer motiflerden oluşan bir yuvarlak dantel oda takımı hazırlamak istiyorsanız farklı renkler ile örülen motifleri birbirine ekleyerek desen vererek de hazırlayabilirsiniz. Bazen hem renkli hem beyaz dantellere uyum sağlaması için beyaz ve renkli ipler birlikte kullanılarak oda takımları da hazırlanıyor. Ben bu tür örnekleri yıkanma aşamasında rengin solma ihtimaline karşı çok fazla tercih etmiyor ve önermiyorum.

Yuvarlak dantel oda takımı örnekleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından bu sezonun en beğenilen modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım modeller hoşunuza gider.

YUVARLAK DANTEL ODA TAKIMI ÖRNEKLERİ


DANTEL KARE MASA ÖRTÜSÜ MODELLERİ 2016 başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir