YÜZÜK HEDİYE ÖZEL KUTU TASARLAMAK

Yüzük hediye özel kutu tasarlamak için paylaştığım bu güzel çalışma ile sevdiklerinize özel günlerde hediye edeceğiniz bir yüzük, takı veya kolyeyi böyle güzel bir minik sevimli kutuda verebilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışmayı yaptırabilir veya evde sizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde kolay kutu yapmak veya evde takı kutusu yapmak için daha önce paylaştığımız benzer çalışmalar gibi bu çalışma da oldukça sevimlidir. Kısa sürede yapabilir ve içinde kolye, yüzük, takı ve benzeri birçok materyali barındırabilirsiniz. Minik olması ve şirin gözükmesi bakımından kesinlikle önerdiğimiz bir çalışma olup, mutlaka yapmayı denemelisiniz.

Desenli kumaştan minyatür kutu yapmak veya takı kutusu yapmak için şablonu iyi incelemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra taslağını çıkartıp, fermuar seçimi sonrası içini pofuduk olması için pamukla dolgu yapabilirsiniz. Biraz sabır isteyen ayrıntılı bir çalışma olarak gözükse de kısa sürede yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Anlatımlı olmasının avantajlarından birisi de tamamlanmış halini görmenizdir. Böylece nasıl bir şey ortaya çıkacak resimlerden görebiliyorsunuz. Aynısını yapabilir ve fazla yaptığınızda satarak para da kazanabilirsiniz. Eskiden altın keseleri vardı. Artık günümüzde fermuarlı keseler yapılarak daha değişik keseler veya torbalar yapılmaktadır.

Böylece önemli ve değerli gördüğünüz takı malzemelerini bu tür minyatür kutular içinde tutabilirsiniz. Hediye veya sürprizlik durumlarda da bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yuzuk-hediye-ozel-kutu-tasarlamak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *