ZİNCİRLİ KOLAY BİLEZİK YAPMAK

Zincirli kolay bilezik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan takı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabileceğinizi de eklemek isteriz. Sitemizde bu tür çalışmaları daha önce çoğu kez paylaşmıştık.

Kolay yapılan takılar sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür takı çalışmaları yaparak değerlendirebilirsiniz. Kendinize bu tür işler arıyorsanız, güzel bir uğraş olduğunu da söylemek isterim. Zincirli bir şekilde kolay bileklik veya bilezikler yapıp kullanabilirsiniz.

Kıyafetlerle her zaman uyumlu olmuş zincir takılar günümüzde de birçok ünlü tarafından halen daha kullanılmaktadır.

Zincirli bileklik yapmak veya zincirli kolye yapmak gibi birçok değişik çalışmayı sitemizde anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

zincirli-kolay-bilezik-yapmak


YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir