20 ADET EN GÜZEL DANTEL TEPSİ ÖRTÜSÜ MODELLERİ

Bir ara düşüşe geçen dantel modası, son dönemlerde yeniden gündeme gelmeye başladı. Demode olarak nitelendirilen çoğu dantel ürününün yeniden popüler olmaya başlaması, bizi de farklı araştırmalar içine sürükledi. Yaptığımız araştırmalar sonucunda elde ettiğimiz 20 adet en güzel dantel tepsi örtüsü modelleri ve özelliklerini şimdi sizlere aktarıyoruz.

Son dönemlerin en beğenilen dantel tepsi örtülerine genel olarak baktığımızda ağırlığın beyaz renk ya da beyaz ve canlı bir renk ile oluşturulan iki renkli modellerde ön planda olduğunu görünüyor. Tepsinin kendi şekline göre kimi zaman yuvarlak, kimi zaman köşeli şekilde gelen bu dantel modelleri, daha farklı şekillerde de ortaya çıkarılabiliyor. Klasikliği seven ve ev dekorasyonunda daha çok eskiye dayanan modellere yer veriyorsanız, tepsi örtüsü olarak da bu tarzları seçmelisiniz. Klasik ev dekorasyonlarında minik motiflerden elde edilen kare ve dikdörtgen şekilli tepsi örtülerinin kullanımı idealdir. Kendi tarzınız ve ev dekorasyonunuz modern özelliklerde ise oval, uzunlamasına üçgen ya da daha farklı şekillerde tasarlanan tepsi örtülerini kullanabilirsiniz.

20 adet en güzel dantel tepsi örtüsü modelleri
20 adet en güzel dantel tepsi örtüsü modelleri

Dantel tepsi örtüsü modelleri kullanımı kadar yapım aşaması da eğlenceli olan örgü çeşitleridir. Eğer dantele merak sardınız ve kısa sürede kullanabileceğiniz bir ev aksesuarı hazırlamak istiyorsanız işe tepsi örtüsü örerek başlayabilirsiniz. Verdiğimiz örnekler içinde farklı örgü teknikleri ile yapılan modeller olduğu gibi yeni başlayanların bile kolayca hazırlayabileceği basit ancak şık modeller de yer alıyor. Bu basit örneklere eklenen kurdela, boncuk ya da pul detayları en sade dantelin bile bir anda sanat eserine dönüşmesini sağlıyor.

Son dönemlerde en çok tercih edilen ve en fazla araştırılan tepsi örtüsü modelleri için resimlerimize göz atabilir, 20 adet en güzel dantel tepsi örtüsü modelleri çeşitlerinden beğendiklerinizi kendi evinizde kullanmak ya da sevdiklerinize hediye etmek için el emeğiniz ile hazırlayabilirsiniz.

20 Adet En Güzel Dantel Tepsi Örtüsü Modelleri 

Yorum yapın