BONCUKLU HAVLU KENARI MODELLERİ

Boncuklu havlu kenarı modelleri benim çok hoşuma giden havlu kenarları. Hem günlük kullanım için hem çeyizlik kullanım için uygun olan bu hoş havlu kenarı modelleri, geçen senelerde olduğu gibi bu sene de çok fazla tercih ediliyor. Sizlerin de boncuklu havlu kenarı modellerini merak ettiğinizi düşünerek bugün kısa bir araştırma yaptım. Şimdi sonuçları sizlerle paylaşıyorum.

Boncuklu havlu kenarı modelleri bu sene çeyizlik havlu kenarları arasında en fazla dikkatimi çeken modeller oldu. Örneğe göre boyutu değişen bu boncuklar genelde minik ve parlak olanlarından seçiliyor. Bende kendim boncuklu havlu kenarı hazırlarken parlak boncukları kullanmayı tercih ediyorum. Bunlar daha şık ve modern bir görüntü oluşturuyor bence. İkinci favorim ise beyaz, inci boncuklardan yana oluyor. Özellikle canlı renkli bir havlu için kenar hazırlarken bu taşları kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Boncuklu havlu kenarı modellerinde genelde boncukların yanında halka aparatları da kullanılıyor. Bu halka aparatlarının iç kısmına da boncuklar işlenerek daha farklı ve özel havlu kenarı örnekleri ortaya çıkarılabiliyor. Ben eğer aparatlı havlu kenarı yapmayı düşünüyorsanız, mutlaka boncuk kullanmanızı da tavsiye ediyorum.

Boncuklu havlu kenarı modelleri hakkındaki kısa bilgilerin ardından sizlerle araştırma sonucu bulduğum resimleri paylaşmak istiyorum. Umarım bu havlu kenarı modellerini beğenir ve siz de kendinize bu modellerden hazırlarsınız. Keyifli günler…

BONCUKLU HAVLU KENARI MODELLERİ

Yorum yapın