CEKET GİBİ ÖRGÜ HIRKA MODELLERİ

Ceket gibi örgü hırka modelleri, kalıpları sayesinde çok şık bir görünüm sergiliyor. Modayı yakından takip eden kadınlar için muhteşem bir örnek olacağını söyleyebilirim. adeta bir kaban gibi kalıp halinde duran bu hırkalar ile çok şık kombinler hazırlayabileceksiniz.

Ceket gibi görünen örgü hırka modelleri, genellikle tığ ile örülmektedir. Tığ ile sert bir şekilde örülen hırkalar, ceket ve kaban görünümüne sahip oluyor. Çok hoş ve modern bir görünümü olan bu hırkalar ile çok şık kombinler hazırlayabilirsiniz. Kış aylarında da kaban olarak giyilebilir. Ev içinde giymek için değilde, daha çok dışarısı için yapacağınız kombinlerde tercih edebilirsiniz. Kaban gibi görünen hırka modellerini aşağıda yer verdiğim galeride inceleyebilirsiniz. Siz de elinizin yatkın olduğu bir örneği uygulamaya başlayabilirsiniz. Ceket hırkalar için istediğiniz herhangi bir renkte ip tercih edebilirsiniz. Hırkaların ceket gibi görünmesi için sıkı ve kalın bir şekilde örgü yapmaya özen gösterin. Çift katlı olarak da örebilirsiniz.


GENÇ KIZLAR İÇİN MODERN ÖRGÜ HIRKALAR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir