Ana Sayfa / HEDİYELİK / CEVİZ KABUĞUNDAN HEDİYE KUTUSU YAPMAK

CEVİZ KABUĞUNDAN HEDİYE KUTUSU YAPMAK

Ceviz kabuğundan hediye kutusu yapmak hem çok şaşırtıcı hem de çok zevkli olacaktır. Özellikle sevgililer için ideal bir fikir diyebilirim. Sevgilinize aldığınız gümüş kolyeyi, bir ceviz kabuğu içinde hediye etmek oldukça şaşırtıcı olacaktır.

Özel günlerde hediye vermek uzun yıllardır süregelen bir alışkanlıktır. Özelliklede sevgililer tarafından çeşitli özel günler, hediyeler ile kutlanmaktadır. Siz de sevdiğiniz için küçük bir hediye aldıysanız, onu şaşırtıcı biçimde sunabilirsiniz. Kolye, küpe ve yüzük gibi takıları koyabileceğiniz çok şık ve ilgi çekici bir kutu fikrini paylaşmak istedim. Ceviz kabukları genellikle çöpe atılır. Ceviz kabuklarını kullanarak hediye kutusu yapmak herkesin aklına gelebilecek bir şey değildir. Bu yüzden, sizin yapacağınız ceviz hediye kutusu oldukça şaşırtıcı bir an yaşamanızı sağlayacaktır. Hediye vereceğiniz sevdiğiniz kişinin beğenisini toplayacağı gibi, arkadaş çevrenizde de büyük ilgi ile karşılanacaktır. Sevdiğinize hediye verirken, kendi el emeğinizi kullanmak istiyorsanız, çok basit olan bu fikri uygulayabilirsiniz. Ceviz kabuğu içini görselde belirtildiği gibi hazırlayarak, kolye, küpe veya yüzüğü ceviz kabuğu içine koyabilirsiniz.

Source

pecete-rulolarindan-hediye-kutusu-yapmak

PET ŞİŞELERDEN YILBAŞI HEDİYELİĞİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

FİMO HAMURUNDAN KOLAY ZAMBAK YAPMAK

Fimo hamurundan kolay zambak yapmak başlıklı bugünkü konumda sizlere çok hoş ve basit bir çiçek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir