ÇOCUK ATKI BERE MODELLERİ

Çocuk atkı bere modelleri küçük yaşta çocuğu olan annelerin hazırlamaktan en zevk aldığı örgü ürünleri arasında yer alıyor. Yazın sonuna geldiğimiz şu günlerde sizlerin de bu tür örgü ürünü modellerine ihtiyaç duyduğunuzu düşünerek bugün bu senenin en beğenilen çocuk atkı bere modelleri hakkında yazı hazırlamaya karar verdim.

Çocuk yün örgü modelleri, geçen senelerde olduğu gibi bu sene de annelerin ilk tercihleri arasında olacak. Birbirinden farklı model ve özel renk ile hazırlanan örgü ürünlerin arasında en fazla atkı ve bere modellerinin beğenildiğini gördüğüm için ilk olarak bu konudan başlamak istedim. Bu sene çocuk atkı ve bere modellerinde ön plana çıkan örgü teknikleri lastik ve düz örgü oluyor. Düz örgü ile örülen atkı ya da berelere işlenen sevimli figürler, hem yapım aşamasında annelerin eğlenmesine hem de kullanımda çocukların beğenerek kullanmasına neden oluyor. Bunların yanında ponpon detaylı atkı bere takımları da bu senenin favorileri arasında sayılabilir. Sizde kız ya da erkek çocuklarınız için soğuk kış günlerinde sıcacık tutacak atkı-bere takımlarından hazırlamak istiyorsanız, hem kendiniz, hem de çocuğunuzun zevkini göz önüne alıp bir seçim yapmanızı tavsiye ederim.

Çocuk yün örgü ürünleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından şimdi sizler için araştırıp bulduğun resimleri galeri şeklinde paylaşıyorum.

ÇOCUK ATKI BERE MODELLERİ

Yorum yapın