Kase Masa Örtüsü Modeli
Kase Masa Örtüsü Modeli

DANTEL KARE MASA ÖRTÜSÜ MODELLERİ 2018

Dantel kare masa örtüsü modelleri 2018 yazım ile sizlere hemen hemen her evde bulunan kare şekilli masa örtülerinden bahsedeceğim. Evde bulunan yere göre kullanımı değişen bu masalar, genelde yemek masası olarak kullanılıyor. 4 ya da 8 kişilik olanları en fazla tercih edilen kare masalar için en özel dantel örtüleri sizler için araştırdım. Sözü daha fazla uzatmadan konu hakkındaki detaylara geçmek istiyorum.

Dantel kare masa örtüsü modelleri, genelde motiflerden hazırlanarak oluşturuluyor. Tek parça halinde örülen modelleri de bulunan bu örtülerden bende motifler ile hazırlananları tercih ediyorum. Motifli kare masa örtülerinde tek renk kullanımının yanında çoklu renk kullanımı da yaygın. Hem beyaz hem renkli danteller ile uyumlu olması için genelde beyaz rengin yanına pembe, mavi, kırmızı ya da yeşil tonlarında bir renk seçimi yapılıyor.

2018 yılının dantel kare masa örtüsü modellerinde dikkat çeken diğer modeller ise kumaş ile birleştirilen dantel örnekleri. Daha modern bir görüntüsü olan bu kare masa örtülerini benim gibi çoğu bayanın da sevdiğine eminim. Geçen senelerde olduğu gibi bu sene de kumaş ile birleştirilen danteller çok moda.

Kare masa ört modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından şimdi sizlerle bu senenin en beğenilen dantel kare masa örtüsü modellerini paylaşıyorum. Sizin de çok hoşunuza gideceğine eminim.

DANTEL KARE MASA ÖRTÜSÜ MODELLERİ 2018

İlginizi Çekebilir

Tığ İşi Kırmızı Beyaz Yeşil Yazma Kenarı

TIĞ İŞİ KIRMIZI BEYAZ YEŞİL YAZMA KENARI

Tığ İşi Kırmızı Beyaz Yeşil Yazma Kenarı  Yazmalar özellikle ev ortamında her tesettürlü bayanın severek …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *