EN ŞIK VE EN GÜZEL YUVARLAK DANTEL ÖRNEKLERİ

En güzel yuvarlak dantel örnekleri için birbirinden farklı birçok modele ulaşmanız mümkün. Bu modeller ise özellikle masa şıklığı için oldukça tercih edilmektedir. Yuvarlak dantel örgüler için özellikle kibar ve sade renkler ön plana çıkmakta. Açık mavi, ekru, pudra gibi renklerden yana seçimler yapabilirsiniz.

Ancak dilerseniz birçok renkten oluşan iddialı yuvarlak danteller de örebilirsiniz. Ayrı ayrı gül motifi örerek en sonda birleştirebilir ve en güzel yuvarlak dantel örneği ortaya çıkabilirsiniz. Etrafı mavi çiçeklerle kaplı ortası beyaz yuvarlak dantel modeli oldukça zarif görüntüler oluşturmaktadır. Küçük halkaların etrafını örerek harika yuvarlak masa örtüleri elde edebilirsiniz.

En güzel yuvarlak dantel örnekleri arasında yoğun ilgi gören örneklerden biri de mor kelebekli modeldir. Beyaz kelebek desenli dantelin etrafı mor renkle geçilerek oldukça şık görüntülere ulaşılmıştır. Yaprak desenleri ile oluşturulmuş yuvarlak çeyizlik fiskos masası örneğini de deneyebilirsiniz. En güzel yuvarlak dantel modelleri arasında çiçekli ve yeşil dilimli renkli dantel oldukça ilgi görüyor.

Boncuk işlemeleri yuvarlak dantel örneklerinden yana da tercih yapabilirsiniz. Güllü dantel modelleri en çok ilgi gören örneklerdendir. Güllü ve ortası kabarık yuvarlak dantel modeline göz atabilir ve masanıza şıklık katabilirsiniz. Zambaklı yuvarlak dantel örneğine de bakabilirsiniz. Ayrıca el ele tutuşan kadın motifli yuvarlak dantel örneği de oldukça ilgi gören modeller arasındadır.

Yorum yapın