Ana Sayfa / EL İŞLERİ / EN ZARİF 2018 İĞNE OYASI MODELLERİ
Çok hoş ve kibar iğne oyası örnekleri

EN ZARİF 2018 İĞNE OYASI MODELLERİ

En zarif 2018 iğne oyası modelleri, bayanların eşarplarını ve evlerde kullanılan örtüleri süslemeye devam ediyor. İğne oyası yıllardır süregelen bir el işidir. El işleri arasında en çok dikkat çeken, ince ve zarif bir işlemdir. İğne oyaları bir çok farklı yerde kullanılabilir. Bunların en çok kullanıldığı el işi örnekleri yazmalar ve mobilya örtüleridir.

İğne oyaları özel bir dikkat gerektiriyor. İğne oyasını yaparken tamamen ona odaklanmalısınız bu şekilde en şık görünüme sahip, kusursuz bir iğne oyası motifi oluşturabilirsiniz. İğne oyası motifleri bir çok farklı tasarımdan oluşuyor. En çok kullanılan iğne oyaları çiçek ve meyve motifli olanlardır. Bayanların en çok ilgi gösterdiği el işi olan iğne oyasını yapmak aslında o kadar da zor değil. Aşağıdaki modelleri inceleyerek siz de yapmak istediğiniz iğne oyası modeline karar verebilirsiniz. Akabinde de çok kısa sürede şık bir iğne oyası motifi çıkaracağınızdan eminim. İğne oyası motiflerinde kullanacağınız renkler tamamen sizin örgürlüğünüzdedir.

En Zarif 2018 İğne Oyası Modelleri

BONCUKLARLA HAVLU KENARI SÜSLEME ÖRNEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri: en sik ine oyalari, iğne oyası 2017, iğne oyası modelleri 2017 en güzel, motifli igne oyalari

İlginizi Çekebilir

EN GÜZEL ÖRGÜ İLE ÖRME BEBEK VE ÇOCUK BERE MODELLERİ_13

EN GÜZEL ÖRGÜ İLE ÖRME BEBEK VE ÇOCUK BERE MODELLERİ

Bu yazımızda sizlere en güzel örgü ile örme bebek ve çocuk bere modelleri hakkında birtakım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir